Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi lennék a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék a véleményetekre. Szerintetek mennyire normális, elfogadott az, hogy egy 36 éves srác egy 18 éves lánnyal van kapcsolatban? Van ennek jövője? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatok is érdekelnek! Külső szemlélőként én nem jósolok nekik nagy jövőjét, és rendesen ledöbbentem rajta, mert a pasinak eddig csak hozzá korban illő és ráadásul sokkal értelmesebb, szebb barátnői voltak. Kicsit olyan mintha korai kapuzárási pánik lenne... :)
2012. okt. 30. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
ez csak a fiatal suna utáni vágy. nem lesz tartós 35F
2012. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Én 34 vagyok.

Ez csak a két emberen múlik, ha összeillenek, bármi jó kisülhet belőle.

2012. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Saját tapasztalat: 20 éves vagyok, a pasim 34. Másfél éve vagyunk együtt, eddig neki is korban hozzá illő barátnői voltak, sőt az egyik nála idősebb is volt. Szomorú az igazság, de be kell ismernem, hogy borzasztó naiv voltam, mikor azt hittem, hogy ez a kapcsolat működni fog. Elég sokat veszekszünk, mert teljesen más az életfelfogás és a világszemlélet, nem tudjuk megérteni a másikat. 14 év az mégiscsak 14 év. Ilyen korkülönbségnél már teljesen mások az igények, a szex még működik, elég jól összeillünk ezen a téren, de már most látszik itt is, hogy fiatalabb vagyok, jobban igénylem... Szerintem hosszú távon nem tud működni egy ilyen korkülönbséges kapcsolat.
2012. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez erősen emberfüggő. Általában nem, de könnyen előfordulhatnak olyan helyzetek, amikor találkozik egy fiatal lány és egy olyan férfi, aki a korábbi éveiben nem volt sikeres a lányoknál, de sikerült összekapnia magát. Ebben az esetben szerintem simán működhet.

20/L Ez most komoly, hogy a 34 éves párod nem akarja úgy a szexet, mint te? Elvileg még a harmincas éveiben bőven ereje teljében van egy férfi, nem is értem ezt.

2012. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Komoly. De nem azt írtam, hogy nem akarja, csak én jobban. Mondhatnám úgyis, hogy nagy étvágyú vagyok.. :))
2012. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mennyi az a nagy? Ha itt nem akarod, megírhatod privátban is.

Ismerős és érdekes amúgy a dolog. Korábban azt hittem, igaz az általános szabály, hogy a férfiak sokkal jobban akarják, erre egyre több esetet látok és hallok, hogy erről szó sincs. nekem is volt ilyen barátnőm. :)

2012. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!