Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Roppantul erosen kopaszodo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roppantul erosen kopaszodo huszoneves fiu (nagyon. Rosszul all neki a nullasgeppel valo lenyomas is) diszkoban valo csajozashos feltetlenul viseljen izleses sapkat, hogy vonzobb legyen?

Figyelt kérdés
Milyen sapkat kellene ami sokat dob a kopasz pasin es igy nem lesz fontos a kopaszodasa?
2012. okt. 31. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond a kopaszodás?Nyírd egészen rövidre úgy nem annyira feltűnő
2012. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is vágasd le teljesen!

19/L

2012. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elallnak a fuleim elegge. Muteten gondolkozom de eleg draga.
2012. okt. 31. 11:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, az nem gond hogy elállnak a füleid, te leszel Nínó a kopasz manó :D Ne keseredj el, én is kopaszodom, beletörődtem már :) Aki szeretni fog, az szeret kopaszon vagy vállig érő dús hajjal is, ebben biztos lehetsz.
2012. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem minden erősen kopaszodó haverom kopaszra borotválja. Úgy teljesen más az összkép.
2012. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak engem nagyon zavar, hogy a legtobb kopasz huszoneves pasi szibgli, nem tud valamiert becsajozni, pedig semmivel sem kevesebbek mint mas pasi, sot lehet jobbak.is. Megis valamiert a oansok hanyagoljaka oket. Ezert akarok kalapot venni mert akkor nem fogjak latni. Soha le sem veszem, csak.otthon a 4 fal kozott.
2012. okt. 31. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:
LOL. Én érdekes módon be tudtam csajozni, nagyon sokszor (teljesen kopaszon). Az a helyzet öregem, hogy most találtál egy jó kifogást hogy miért nem tudsz becsajozni :) Pedig végképp nem ez a baj.
2012. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
En csak.azt tudom, hogy az x faktor elozo gyoztese az a Kocsis Tibi gyerek is kopaszodikes a youtubeon elolvasva a regi kommebteket egy csomoan azt urtak, hogy az ilyen pasiknak mindig kotelezo a kalap mertbaz segit csak nekik, hogy elterelje a figyelmet a kopaszsagrol. Lsd pl Takacs Nikolas.
2012. okt. 31. 12:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ha férfi lennék, és kopaszodnék, simán hordanék parókát.

Ha megöregednék és kevés hajam lenne, egyből parókát fogok venni.

Kit érdekel, mit gondolnak?

2012. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nemár, én meg pl a kopasz pasikat szeretem, de a kalaposokat ki nem állhatom. attól még, h valakinek nem tetszik, másnak pont ez jön be

18/L

2012. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!