Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne feldobni a kapcsolatot párom születésnapjára?

Figyelt kérdés
10hónapja vagyun kegyütt a párommal msot lesz a szülinapja!! és valam imeglepit szeretnék neki! közös fürdés volt már szexi fehérnemű is! olyan nagyon nagy dolgot sajnos nem tudok mert szüleinél lakik és ott leszek nála! ötleteket előre is köszönöm Lány vagyok gondolom azért kiderült már
2008. máj. 22. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
főzzél neki egy vacsit :) öltözz fel csinosan tuti értékeli.nálam bejött:)
2008. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát én fiu vagyok..igy azért könnyeb egy csaknak...én pl elviszem vacsorázni, aztán torta ajándék este meg buli..meg csináltatok neki egy zenét :)
2008. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szexi fehérneműbe vacsi főzés???Esetleg egy kis erotikus tánc,majd egy kis hancúr??Vedd elő a női taktikákat,csak ami jön,és tuti sikered elsz!

Sok sikert!!

2008. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aha, aztán apuci, vagy anyuci is benéz a konyhába :P

Egy kis sztriptízt viszont talán még meg lehet oldani (feltéve, hogy külön szobája van). De ez az egyszerűbb módszer.

A bonyolultabb: vacsora után súgd a fülébe, hogy a szobájába mész, és úgy 10 perc után jöjjön utánad. Közben adj valami félreérthetetlen jelzést, hogy jobb lesz, ha tényleg ő megy először :-) Készülj csokisziruppal, odabent feküdj az ágyra fehérneműben és írd magadra vele, hogy "Boldog születésnapot!" Majd ha lenyalta, és már venné le a "ruhát" ültesd le az ágyra és csinálj neki egy kis lapdance-t! (Annak az a lényege, hogy miközben ül, elég közel hozzá, sokszor konkrétan az ölében táncolsz, hozzásimulsz, stb..., de ő nem érhet hozzád. Csapj a kezére, ha próbálkozik, egy idő után rájön a szabályra :-) ) De vigyázz, olyan fehérneműt vegyél, amiért nem kár, mert pár perc után arra is megvan az esély, hogy letépi! ;-)

-G-

(pasi)

2008. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm széepn az ötleteket!!
2008. máj. 23. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:
egy láda sörrel
2008. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!