Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejthetnék és engedhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetnék és engedhetnék el, olyan embert, akit valójában soha, de soha nem szeretnék elfelejteni?

Figyelt kérdés
Mégis muszáj...

2012. nov. 3. 00:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem akarod, nehéz dolgod lesz. Szedd össze magad, ne menj a közelébe, tiltsd le mindenhol, hogy ne lásd, ne hallj felőle. A többit az idő rendezi.
2012. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 3. 00:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok az. Hány éves az embered?
2012. nov. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
26
2012. nov. 3. 00:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy én vagyok az...
2012. nov. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Háhá. :)
2012. nov. 3. 00:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Na, ez kiesett ;(
2012. nov. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mért,mire számítottál ? :)
2012. nov. 3. 00:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem valakit, akit nem lett volna szabad. Muszáj volt "elfelejtenem" őt. Elengedni sikerült már, de még nem felejtettem el. Fél éve nem hallottam a hangját már és nem is láttam. Abszolút semmi kontakt nincs kettőnk közt már. Az idő nagyon jó gyógyír. Én igyekszem lefoglalni magam pl. túlórázom a munkahelyemen, hogy ne lehessen időm gondolkodni ill. a tanulásra koncentrálok... Én nagyon szeretném elfelejteni, mert gyűlölöm ezt a gyötrő hiányt amikor eszembe jut. :) Sikerülni fog...csak idő kérdése. A lényeg, hogy foglald le magad és próbáld meg jól érezni magad. :)
2012. nov. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretném tudni, szerintem sok sok szexel.
2012. nov. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!