Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az ami miatt egyre surusodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami miatt egyre surusodnek az ilyen helyzetek?

Figyelt kérdés

A baratommal 2eve vagyunk egyutt o 26 eves en 20. Oszinten szeretjik egymast megis elofordulnak olyan helyzetek, mint a mostani...egyszeruen talalkozunk es mar tudvalevo hogy ennek a napnak (is) annyi. Nem vagy szinte alig szolunk rgymashoz, nem csinalunk semmit (csok oleles stb) mindig a masikra varunk..o okol engem en azt mondom ehhez ket ember kell .. csak ulunk es vsgyunk. Engem ez egy ido utan duhit es foloslegesnek erzem magam..ilyenkor (orak utan) eljovok tole. o nem ert..vagy a rosszabb hogy (probal nemtudon) jopofat vagni vigyorogni. nekem ez nem megy nem is akarom eroltetni...nem tudom miert van ez, mert egyebkent tenyleg szeretjuk rgymast , de ilyenkor rejtely mi tortenik velunk. ha valakinek van tanacsa,otlete,tapasztalata ilyen

esetrol irjon, hatha felnyitja a szemem esetleg! koszonom


2012. nov. 3. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
2 év hosszú idő lehet hogy kezd ellaposodni a kapcsolat nem?
2012. nov. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagytok igazán összhangban...szerintem amikor ilyen eset adódik, őszintén meg kéne beszélnetek, mi a baj.Lehet, hogy nyomasztja valami csak egy kis biztatásra vár hogy lássa, téged érdekel mi a gondja.

Beszélgess vele, mondd meg neki őszintén hogy téged bánt a viselkedése. Sok sikert a gond megoldásához!

2012. nov. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Ha annak a jele hogy el "akar" laposodni a kapcsolatunk az erdekes lesz mert igy nem tudunk javitani , tenni ellene ha o ezt nem latja at es engem hibaztat magat pedig nem veszi eszre.
2012. nov. 3. 08:55
 4/6 A kérdező kommentje:
En tudom h nala ennek oka van errol tudok is mert nem tudja titkolni. csak a baj az hogy ezek olyan csrkely dolgok mint pl a tegnapi hogy az anyja nem adta oda az autot es nem tudtunk menni seszorakozni kicsit hanem otthon ultunk. en tudtam hogy ez a baja, de errol en igazan nem tehetek megis ugymond rajtam csattan. ma mentunk vna Pestre hogy ne csak a negy fal legyen de igy...mehettunk volna mint ket idegen kb. Es azert nem ertem mert egyszeruen akarhogy agyalok rajta nem talalom erre a magyarazatot es neha mar "faraszt" (unom) nemtudom de nagyon rossz ez igy.
2012. nov. 3. 09:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Egymásra untatok, ennyi...
2012. nov. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a legrosszabb de kemenyen igaz! Meg az hogy tudom ez nem valtizna...
2012. nov. 4. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!