Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról ha a lány idősebb mint a fiú?Szerintetek lehet esélye egy fiatalabb fiúnak egy pár évvel idősebb lánynál?20-24éves kor körül gondoltam.Volt aki szerint túl fiatal vagyok hozzá,van akinek nemjelentett gondot,2hó múlva leszek 20.Ti mit gondoltok erről?esetleg akik hasonlóan vannak.

2012. nov. 3. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
nempara.Köztem meg a barátnőm között 3.-év van és jól megvagyunk (Én 17 ,ő 20) :) Ha megvan az összhang akkor működik :)
2012. nov. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja meg arra ,hogy úgy gondolkodj mint egy vele egykorú :)
2012. nov. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából úgygondolom hogy érettebb vagyok mint elégsok velem egykorú,mondták is már páran és szeretnék végre egy tényleg hosszú komoly kapcsolatot,ezmiatt is gondoltam hogy időseb lánnyal talán már lehetséges is :)
2012. nov. 3. 01:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele:)

Mondjuk nekem még friss a kapcsolatom (1.-hetes)

Azt mondta ,hogy azért szeretett belém mert én más vagyok mint a vele egykorúak :)

(első voltam ,meg a második) :)

Figy ha nekem 17 éves létemre megy...Akkor 20 évesen már semmi:D

Van egy ismerősöm ő 19 barátnője 26 ... És jól megvannak...Nem a kor számítt:D

2012. nov. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet :) már csak keresni kell valakit,aki hasonlóan gondolja a dolgokat.
2012. nov. 3. 02:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát mire vársz még ?:D
2012. nov. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rajtavagyok az ügyön :D
2012. nov. 3. 02:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!