Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasim fogdos és úgy érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim fogdos és úgy érzi h ez miatt nem tud normálisan szeretni akkor az igaz? Mert szerintem most vagy szeret vagy nem, de mindig írja hogy szeretés komolyan gondolja .

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
most ezt nem értem ...... most ugy akarja kifejezni magát hogy fogdos ?
2012. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Tudod, ha egy férfi szexet akar, akkor nem szereti a nőt. Ha szereti a nőt, még csak a szex gondolatától is undorodik. Nézd csak meg, mennyire kerülik a szexet a többéves házasok!
2012. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most milyen nyelven írtad? A szavak hasonlítanak a magyarra, de a mondatoknak nincs értelme.
2012. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat szar vagyok nyelvtanból.De amúgy kérdeztem h csak szexet akar-e és azt mondtam nem és már 8 hónapja vagyunk együtt.Amúgy szerintem ha egy házasságban kerülik a szexet akkor nem szeretik egymást.De most akkor szeret?
2012. nov. 4. 22:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azzal fejezi ki magát csak néha szokott de nem akarja csak hát azt mondja jó érzés nem tudja meg állni de nem állandóan fogdos.
2012. nov. 4. 22:30
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Bocsi, de inkább először fogalmazni tanulj meg értelmesen (helyesírásoddal nagy gondok nincsenek csak a szavakat rakd normálisan sorrendbe és ne hagyj ki szavakat a mondatból) és akkor ráérsz majd szexelgetni. Tökre nincs értelme annak amit kérdeztél, de még a pár sorral lejjebb lévő magyarázatodnak sem, szóval nem tudok segíteni.
2012. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sőt néha vesszőket se ártana rakni a mondatokba.
2012. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy magyar anyanyelvű vagy? Mert ha nem, akkor érthető, hogy tök magyartalan és nem kifejező a kérdésed. én is szar voltam nyelvtanból egész életemben, de fogalmazni ettől még tudok és sosem volt problémám azzal, hogy megfelelő helyre rakjak vesszőket.
2012. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!