Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt hagyott, nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt hagyott, nem akar velem beszélni. Mi lehet az oka, hogy nem jelentkezik nekem?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,a volt baratommal 1 évig jartunk,már régota tetszettünk egymásnak.

A kapcsolatunk nagyon jo müködött ,mindennap együtt voltunk minden órában,ezert is ilyen nehéz most.

Ha nem voltunk együtt akkor smsztünk,mindent együtt csinaltunk.Nyáron a baratom meg tudta,hogy elkelköltözniuk külföldre családi okok miatt,össze törtünk mind2en,viszont meg igérte,hogy amikor csak tud haza jön,irni fog és hivni is,es megbeszélltük,hogy Januárba kiköltözök hozza,az utlevelemre is hagyott nekem pénzt,hogy meg csinaltasam és kint legyek vele.Mindig azt mondta,hogy szeret ,ugy is láttam .

3 honapja ment el,elejeben tényleg irt facen,leirta az egész napjat és ,hogy szeret ez igy ment 1 honapig.2 honapja viszont alig irt.Hivtam nem vette fel,irtam leveleket neki fbn 6 oldalakat nem irt vissza.Pár napja viszont láttam,hogy fent van fb-n és ráirtam es csak egy szavas válaszokat kaptam tölle,aztan rákérdeztem ,hogy mi a baja velem,azt mondta semmi,csak hadjam békén,mert ő velem nem akar már beszélni és többett ne irjak neki,mert nem akarja ,és hogy felejtsem el,és soha többé nem fogunk talalkozni.Hiába kérdezem mért nem ir ,nem válaszol.Kétségbe vagyok esve,nem tudok igy élni,nagyon hiányzik,nagyon messze van,vele akarok lenni,utanna akarok menni.Nem tudom mi történt vele,hogy ilyen hirtelen nem akar rollam hallani.


2012. nov. 4. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
sajnálom ..... bunkóság ez tőle
2012. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így alakult a kapcsolatotok!Szerintem egy srác csak akkor képes így viselkedni a barátnőjével ha már nem szereti.. de legfőbbképpen akkor ha már van más helyette!Úgy hiszem ennek a kapcsolatnak vége és sajnos muszáj valahogy elfelejtened!Te semmit nem rontottál el, nem a te hibád hogy így alakult!
2012. nov. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!