Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A haverom szerint, ha egy ido...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom szerint, ha egy ido után nem sikerul elérned a lánynál aki tetszik neked azt, hogy viszont érdeklodjon irántad, vagy hogy keresse társaságod, akkor semmi értelme hajtani utána. Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Egy géniusz a barátod. Hány év munkája van ebben a felfedezésben?
2012. nov. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom:)))..jah és hogy ha egy lány 2x mond le neked találkozást veled,akkor 3x már ne kérj,hagyd békén...
2012. nov. 5. 00:37
 3/7 anonim ***** válasza:
igaza van
2012. nov. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nóbeldíj gyanús! a haverod.
2012. nov. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

biztos van benne valami igazság. de itt egy ellenpélda:

A barátnőm nekem már 4 éve bejött, mindig is próbálkoztam nála, aztán volt hogy csak barátok voltunk, volt hogy azt mondta tűnjek el az életéből és ne beszéljek vele, de aztán végül csak összejött, és már fél éve együtt vagyunk, nagyon boldog párként

20F

2012. nov. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
így igaz
2012. nov. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt több sikertelen elhívási kísérletem. De amikor találkoztunk, akkor nagyon egy hullámhosszon voltunk. Elmondta azt is, hogy nem én vagyok az esete és azt is elmondta, hogy engem több okból is elutasított volna társkeresőn.

Másfél éve mégis...

2012. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!