Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány mennyire hallgat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mennyire hallgat a barátnőjére a fiúkkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik de eléggé elérhetetlen, viszont arra gondoltam h a barátnőjén keresztül kellene hatni rá. Szerintetek beválhat?
2012. nov. 7. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy probat mindenkeppen meger:)
2012. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Töketlen egy alak vagy, de talán bevállhat, viszont azt vállald hogy amint beszélsz vele a barátnőnek első lesz hogy "te figyel, az xy azt mondta tetszel nekI" és itt elkezdődik egy kis érzelmi játék veled hogy ne legyen könnyenkapható aztán vagy összejön vagy nem...

Hiába esküszik meg a barátnő h nem mondja el el fogja

2012. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak nekem fontos h nehogy elszúrja, szerintetek ha "ösztönzöm" kicsit akkor jobban belead mindent?
2012. nov. 7. 22:35
 4/15 anonim ***** válasza:

Vigyázz nézd meg benne a rossz oldalt is.. Pl: azt a barátnőt elkaphatja a féltékenységi roham is..

De megérné, hajrá!

2012. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem hallgatnék. Tanácsot elfogadnék, de nem akarom, hogy másik irányítsák az életem. Befolyásolni pedig csak a legjobb barátnőm, illetve a tesóm tudna a legjobban. Elsőszámú helyen a tesóm. De azt is meggondolnám. (Én lány vagyok a tesóm fiú.)
2012. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Inkább a lánnyal beszélj!Nem minden esetben jó neked,ha más játssza a kerítőt!
2012. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Barátnőkben nem szabad bízni, mert neki is van annyi esze,hogy kell neki a fickó. Persze,hogy mindent megtesz azért, hogy ne emeznek, hanem neki jöjjön inkább össze. Barátnők nem jó segítségek szerintem, én biztos nem bíznék benne.
2012. nov. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jujj na azért ez durva 7-es!Nem mindenki ilyen!Vannak ilyen barátnők és vannak,akik tényleg segítenének a barátnőjüknek!De ez azért nem mindig jó mert lehet,hogy a barátnő valaki mást szánna neki,vagy "jobbat" és ezért inkább nem segít!De azért az,hogy te nem bíznál egy barátban 7-es az elég sokat elárul rólad is!
2012. nov. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon rendeseknek tűnnek mindketten, olyan tipikus jókislányok :D Nem lenne jó veszni hagyni :/
2012. nov. 7. 23:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Azok az emberek a legnagyobb vesztesek, akik mindenkiben vakon megbíznak. Az irígység, féltékenység hidd el csodákra képes! Meg amúgy is ,barátokból lesznek a legjobb ellenségek, ha nemtudtad volna!
2012. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!