Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből lehet észrevenni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymus12 kérdése:

Miből lehet észrevenni hogy tetszem 1lánynak? És ha idősebb akkor is ezekből a jelekből? A lány 14 én 12éves vok

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd ha eltelik pár év, magadtól is rájössz... Kicsit unalmas egy órán belül 6. ugyanolyan kérdés, miért nem olvastok vissza?
2012. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a kérdésemre válaszolj légyszi..
2012. nov. 10. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
2 év különbség amúgy nem sok, de kamasz korban, pláne a lány javára óriási.
2012. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Paulik Áron ***** válasza:

Abból lehet észrevenni, hogy ha veled találkozik, irul-pirul, a haját simogatja folyamatosan, úgy ül hogy látsszon a bokája, sokat mosolyog rád stb. Persze vannak lányok, akik ezt nagyon jól leplezik, szóval sajnos tényleg sosem lehet tudni.

És én is azt kell mondjam, egy 14 éves lányt sokkal jobban fogják érdekelni a 16-18 éves srácok, mint a nála fiatalabbak.

2012. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Küldj jeleket a lánynak és célozgass:

pl:

van pasid?

van aki tetszik +ilyenek

am én is ugyan így avygok csak én 14/L , ő 13/F.

2013. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!