Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Lányok! Mennyire adtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Mennyire adtok illetve befolyásol más emberek véleménye?

Figyelt kérdés

Vagyis barát,barátnő,szülök,após,anyós,egy idegen,ismeretlen.


pl.: Ciki a párod, nem illik hozzád, vagy nem illetek össze, hogy nézz ki, miért idősebbet választottál, dehát gyerekei vannak, nagyon nem illetek össze stb... sorolhatnám a végtelenségig.


Vagyis próbálsz-e megfelelni mások elvárásainak,ami más szerint normális, vagyis a társadalomnak, vagy nem foglalkozol vele?


Illetve van-e olyan ember akinek a véleménye miatt akár szakítanál is?



2012. nov. 10. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semennyire. Mindenki b*szódjon meg ha nem tetszik vmi ..
2012. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semennyire.Akinek nem tetszik,dögöljön meg!
2012. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha valami idegen sértegetné a barátnőm, beverném az orrát, pedig nem vagyok agresszív típus. Ha rokonok, akkor meg elmagyaráznám nekik, hogy én nem akarom úgy szétcseszni az életem, mint nekik sikerült egy kényszerdöntés miatt, szóval azzal élem le az életem, aki nekem tetszik.
2012. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor számít mások véleménye, ha érzek relációt abban, amit mondanak. Ha nem, akkor nem érdekel.


Pl. hogy egy példát említsek, egyszer kb első látásra leesett az állam egy srácról, nem ismertem, de a barátnőm rögtön kiszagolta, hogy ez tuti minden este mást visz az ágyába. Minden áldott nap igyekezett ellene beszélni, lebeszélni róla, szó szerint nem akart kiengedni a szobából (akkor még kollégisták voltunk), ha tudta, hogy vele fogok találkozni. Haragudtam rá, de valahol megértettem, láttam hogy milyen, ám nem foglalkoztam vele. Kb másfél hét volt az első pofon, amikor lenyomatta a szemem láttára egy másik csajnak ugyanazt a dumát, amit nem sokkal azelőtt még nekem... :)) Tudtam, hogy igaza van a barátnőmnek és éreztem, hogy nem kéne nagy reményeket táplálnom a srác iránt, de mentem a saját eszem után, csak éppen ott volt a bogár a fülemben, így szerencsére "túléltem". :)


Akinek a véleményére nagyon adok, az anyukám! Ő sosem mondana rosszat egy páromról sem, tiszteletben tartja a választásomat. Ha valami megjegyzést tesz, akkor annak már nagyon nyomós indoka van. Ő az, akinek a véleménye miatt akár képes lennék nem összejönni valakivel. Egy évekig tartó kapcsolatot azért miatta sem hiszem hogy otthagynék mondvacsinált dolgokért.


Idegen emberek, kívülállók véleményére nagyjából magasról tojok.

2012. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én sajnos adok mások véleményére, engem érdekel, hogy mit gondol és ha én is látok benne egy kis igazságot is akkor próbálok változtatni, de ha nekem fontos (pl.: barát), akkor nem érdekel, hogy ki mit mond, kivéve a családom véleménye, mert a véleményükre mindig adok
2012. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindig meg kell nézni, hogy kitől kapod ez az objektív kritikát. Ha ezt megtetted, akkor elkezdhetsz azon agyalni, hogy vajon igaza lehet-e, ugyanis sokakból az irigység, sokakból az undokság szól.


Öltözködés terén hallgathatsz másra, de szíved ügyében, csak önmagadra.

2012. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon is hogy érdemes adni mások véleményére. Főleg vadidegenekére, vagy félidegenekére, mert ők azok, akik nem érdekből ugatnak be neked, mint anyáék, apáék, baráték, ők azok, akik mert kedvelnek, kegyesen hazud/hatnak/ neked. Az érdek nélküli véleménnyilvánítás az az igazi, az valamelyest tükrözi a közvéleményt is, arra érdemes hallgatni. Ugyan mit érsz el magaddal, ha szereted magad, de a többi 6.9 milliárd másik ember köp rád, mert nem feded le az igényeiket. Akkor aztán tényleg nagyon teljes ember vagy. Igenis számít szerintem a mások véleménye.
2012. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sejtettem,hogy ilyen válaszok lesznek,várom a továbbiakat!


Várok még néhány választ,és késöbb elmondom miért kérdeztem igérem!

Már ha érdekel valakit :)

2012. nov. 10. 19:18
 9/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok és mire fel kell lepontozni ? Nem mondtam hülyeséget nem trollkodtam kifejtettem a véleményem nézőpontom és ezért kell lepontozni ? Mert te nem így gondolkozol ?


Igazából nem érdekel csak egyszerűen nem értem az ilyeneket -.-"

2012. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szakmai szempontból a mentortanárom meg egy másik korombeli, fiatal szaktanár véleményére adok (gyakorló tanár vagyok), magánéleti szempontból pedig anyáméra meg a legjobb barátnőmére. Róluk tudom, hogy semmi esetre sem áll érdekükben, hogy befolyásoljanak, manipuláljanak, a valódi álláspontjukat mondják, irigység, rosszindulat nélkül. Nekem meg erre van szükségem, nem smúzolásra, nyalizásra. A magam elvárásainak akarok megfelelni és a már említett személyek tanácsait mindig megfogadom, az idő már igazolta, hogy helyesen döntök ilyenkor.

Akár szakítanék is? Már megtörtént...

2012. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!