Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire veszik komolyan az emberek az internetes társkeresőzést? Tényleg keresnek párt, vagy csak szórakozás, játék?

Figyelt kérdés
Nekem eddig elég érdekes tapasztalataim vannak, pedig nő vagyok!
2012. nov. 15. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is elég érdekes tapasztalataim vannak és férfi vagyok...

ráirok valakire de visszairni már luxus..nemértem...akkor mindek vannak fenn??

2012. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Is-is. Voltak netes kapcsolataim, hosszabb távú is. De valóban sokan csak unaloműzésre használják.
2012. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne rá kereslet, ha nem lennének akik komolyan veszik...
2012. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is komolyan venném, ha lehetne! Rengeteg a link kamugép, a 99% csak dugni akar(na)! Ha vannak is normális pasik, én még nem találkoztam eggyel sem!
2012. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen kérédsem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__29192..



És neked mik a tapasztalataid?

2012. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem pont az a tapasztalatom, hogy inkább csak nézelődnek, írogatnak esetleg, de semmi konkrétum, mintha csak unatkoznának.
2012. nov. 15. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:

99%a kamu, álkamu, álprofil, unalomból készült profil, avagy azt hiszi hogy húspiacon van ahol ingyen puncikat osztogatnak mindenkinek


0,5%a küzd valami önértékelési gonddal

0,5%a meg komoly kapcsolatot akar, és válaszol is

2012. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!