Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól látom, hogy nemenként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy nemenként teljesen más okból választ magának valaki külföldi párt?

Figyelt kérdés

Összességében jóval kevesebb külföldi-magyar páros létezik, mint magyar-magyar, de azért nem is olyan ritka. Ahogyan hallottam, olvastam, láttam, a két nem teljesen más okból van együtt külföldivel.

Nő: Inkább felvágásból, nem sokra becsüli a honi férfiállományt. Műveletlennek, faragatlannak és csórónak tartja őket, valamint nem is túlságosan jó külsejűnek. Éppen ezért már szóba sem igen áll párkapcsolati szándékkal honi férfival.

Férfi: Megunta és képtelennek érzi magát arra, hogy örökösen lehetetlen elvárásoknak feleljen meg. Új terület felé nyit, ahol meglepő sikerélményeket tapasztal. Az új barátnője nem árasztja el teljesíthetetlen vágyakkal, elfogadja őt olyannak, amilyen és nem is kell előtte 24 órában a f...agyereket játszania. Ez a fiú, ha szingli volna, magyar lánynak IS adna esélyt, nemcsak külföldinek.

Valóban ez lenne a valós helyzet?



2012. nov. 18. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a tendencia, igen.
2012. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ez a valós helyzet. Legalábbis nálam nem. Én Szlovákiában élek (sajnos), és egy magyarországi lányt szeretek. Nem azért szerettem belé, mert magyarországi. Az hülye aki ez alapján választ párt.
2012. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az igazat megvallva vannak olyan kultúrák, ahol nem annyira számít egy férfi külseje, mint itt a "nyugaton", ott ugyanis a család szentségének van ereje, és tudják, hogy a jó parti az okos, művelt férfi, nem a kigyúrt, faarcú faszagyerek. Ha megtanulsz néhány ázsiai nyelvet szépen, választékosan beszélni, meglepődsz az ottani és az itteni nők közti különbségen, mármint a hozzáállást illetően.
2012. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, erről már én is hallottam. :)
2012. nov. 18. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem általánosságban nem így van ahogy írod.

A magam példáját tudom mondani, nekem az első igazi barátom külföldi volt, ő nyomult rám, az elején kicsit tartottam is ettől a kapcsolattól, az angol meg a kultúrális különbségek miatt, de aztán beleszerettem a személyiségébe, abba, ahogyan szeretett engem stb.

A mostani barátom is külföldi, ő már az első pillanatban megfogott, a megismerkedésünk buliban volt, táncoltunk, beszélgettünk, nagyon élveztem a társaságát, rendkívül vonzott. Lehet, hogyha az első barátom nem külföldi, akkor őrá nem is néztem volna... őmiatta vonzanak a külföldiek és én is nagyon bejövök nekik.

Ettől függetlenül próbálkoztam korábban is, az első barátom után is magyarokkal, de nem találtam olyat aki úgy tetszett volna és viszont.

Engem amúgyis már gyerekkoromtól érdekelnek a különböző kultúrák, szeretem a nyelveket is.. ők másabbak is mint a magyarok, izgalmas velük lenni, és jobban tisztelik, törődőbbek a lányokkal.

Hát aki nem felszínességből jön össze külföldivel annak nem is számít a pénz..

2012. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!