Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt drogossal komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt drogossal komoly kapcsolat. Volt, aki belement? Mi sült ki belőle?

Figyelt kérdés

Most tartunk az ismerkedés fázisnál, bár már 2 hónapja találkozgatunk. Gyönyörű szemek, édes mosoly, a személyisége pedig lebénítja az embert, de a jobbik értelemben. Úgy érzem, kezdek iránta érezni valamit, nagyon gyorsan dobog a szívem, valami béke árad belőle, ami elvarázsolja az ember lelkét. A régi drogügyeiről már az elején mesélt, hogy miken ment keresztül, mennyire szégyelli azt a részét az életének, de már 3 éve tiszta. Azt mondja, hogy megérti, ha engem ez tart vissza abban, hogy vele legyek, de nagyon szeretné, ha adnék egy esélyt, mert mindig rám gondol és nem akarja, hogy vége legyen.


Most tartunk ott, hogy lépni kéne, de félek bevállalni őszintén szólva. Talán, ha fiatalabb lennék, de már 25 leszek lassan, nem akarok értelmetlen játszmákba belemenni, csak azért, mert jön egy fiú és megdobogtatja a szívemet. Nagyon sokat vagyunk együtt és kicsit újraélem a kamaszkorom, nem egy befásult, döcögős ismerkedésfázis, hanem friss, vidám, bizsergető. Szóval azt elmondhatom, hogy ennyire még nem éreztem jól magam egy "idegennel".

Egyedül tényleg ez tart vissza, hogy volt egy ilyen dolog az életében, ki tudja, mikor jön egy rosszabb helyzet, amikor megint rászokik. Én mindig tartózkodtam az efféle dolgoktól és az ilyen életet élő emberektől. Szeretnék egy olyan kapcsolatot, ahol biztonságban érezhetem magam és végre felnőtt kapcsolatban élni, mert nekem eddig csak gyerekes, éretlen pasik jutottak, de 25 évesen az ember szeretne kicsit a jövőre is gondolni. Kezdi elvenni az eszemet és ez az a fázis, amikor már nagyon nehezen tudok reálisan gondolkodni. Volt valaki hasonló helyzetben? Bevált, vagy nem jött össze? Egyáltalán belementetek egy ilyen dologba?


2012. nov. 19. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés is olyan, amire nem lehet általános választ adni. Nincs olyan embertípus, hogy "volt drogos", mindenki különbözik attól függetlenül,hogy milyen volt a múltban. Én nem rajongok a drogosokért, de azt mondom,hogy mindenkinek jár egy esély. Lehet,hogy nem vagy már tini, de borzasztóan fiatal vagy és semmit nem veszíthetsz azzal, ha a szívedre hallgatsz. Ha rendes, normális, megdobogtatja a szíved, mi a kérdés? A kemény drogosok ritkán szoknak vissza, miután letették. És az, hogy ő leszokott, nagy akaraterőre vall. Nyilván normális életet akar élni... Én azt mondom, hogy hajrá. Ettől függetlenül lehet rossz vége, de nem hiszem, hogy a múltja beleszólna a jelenetekbe.
2012. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
.
2012. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elszállt, amit írtam??!?!:O:O:O
2012. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez ne tartson vissza, hisz mar tiszta!!!!! adj neki egy eselyt!
2012. nov. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

elmondása szerint már 3 éve tiszta. neked pedig bíznod kéne benne, és elhinni, amit mond, hiszen bizalom nélkül nem is érdemes kapcsolatot kezdeni :)


nekem is alakult egy hasonló kapcsolat még régebben, de nem viselte el, hogy én próbáltam segíteni, és kirángatni a gödörből, amiből képtelen kimászni. egyszer majd rájön mit veszített :)

2012. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
én a párom miatt kezdtem el drogozni, hogy közösen flasheljünk.
2012. nov. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 mmano88 ***** válasza:
100%
Milyen drog? Mert mondjuk nem mindegy hogy valaki kokaint nyom, vagy elszív néha egy-két füves cigit...
2012. nov. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekiveselkedek újra.


Tanulmányozd a szenvedélybetegségek lelki mozgatórugóit, a drogos személyiséget!

Ugyanis! Ha nem tiszta, akkor amit Neked mond, feléd mutat, nem más, mint a szenvedélybetegségének részei, tünetei! Iszonyú vonzóvá tesz egy embert a drog, mert laza, topon van! Csakhogy ez átmeneti! Amit látsz, nem a személyiségének átlaga, hanem a szer hatására az egyre ritkábban létrejövő top!

És a körítés mellé: a szenvedélybeteg személyiség része a kettős élet, a hazugsághálóban élés; a drogosok profi hazudozók.


Ha tiszta, akkor hajlandó lesz be is bizonyítani ezt, ne a szavaira alapozz, hanem kérj objektív bizonyítékokat!


Ha már valóban tiszta, akkor minden O.K., én kezdenék vele. De ehhez nagyon alapos személyiségváltozáson kell átmenni!!!

2012. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alaque ***** válasza:

Utolsónak elmondanám, hogy a "drogosok" csak igen kis százaléka szenvedélybeteg, még kisebb százalékuk "profi hazudozó". Egyébként meg nyilván te is csináltál már olyat, kedves utolsó, ami valaki másnak nem tetszik. Mondjuk órákig szerettél fürdeni a kádban, de rájöttél, hogy az nem jó (tönkreteszi a bőrödet, haszontalanul elmegy vele az idő stb.). Nem örülnél, ha valaki ez alapján rád sütné, hogy "bizony-bizony, aki órákig fürdik, az mind ragyás, ráncos bőrű, lusta, és amúgy is milyen dolog ilyet csinálni, az ilyen ember bizony nem változik egykönnyen, kutyából nem lesz szalonna, blablabla, úgyhogy te is biztos ilyen rosszéletű vagy".


Empátia, barátom, empátia. Próbálj nem ítélkezni olyanról, akit vagy amit nem ismersz.


Kérdező, neked meg csak annyit tanácsolnék, hogy ezeket az aggályaidat a jövendőbeliddel beszéld meg, mert ez ebben a formában csak egy újabb értelmetlen kérdés. Olyan, mintha azt kérdezném, hogy nektek volt-e már komoly kapcsolatotok ügyfélszolgálatos csajjal, és ha volt, akkor mi sült ki belőle. Nincs két egyforma ember. :)

2012. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

" a "drogosok" csak igen kis százaléka szenvedélybeteg"


Ez egy igen érdekes kijelentés. Hasonlatos a "nem vagyok b.zi csak imádok pasikat d.gni"-hoz.


(Gy. k. : A drogozás a szenvedélybetegség egy fajtája.)

2012. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!