Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szánalmas vagyok? 17/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szánalmas vagyok? 17/F

Figyelt kérdés
Ha bepróbálkozok egy csajnál és azt mondja "legyünk csak barátok" akkor én erre azt szoktam mondani,hogy kösz de már van elég barátom, na szia.Midnig ez a módszerem és sok kritikát kapok a haverjaimtól ez ügyben egyszer az egyik azt mondta,hogy ez szánalmas dolog,szerintetek?
2012. nov. 20. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem vagy az!


Van 5 lány barátom hosszú évek óta csak barátok vagyunk.

Nekem nem kell több lány barát.

Ha egy nő ezt mondaná akkor én is elmennék. Mert nem barátot keresek.

2012. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem szánalmas, sőt, ez a megfelelő viselkedés, mer azoknak a lányoknak is jól jön az udvartatás, ami nem fair, jobb, hogy nem mész bele ebbe
2012. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pont, hogy nem szánalmas, hanem tökös válasz.


Végtére is nem a barátságát keresed, szóval nem éred be kevesebbel, ha nem akkor nem.


Szerintem mondd nyugodtan ezt, nem szánalmas.

2012. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy lány azt mondja legyünk csak barátok akkor igazából nem akar még a barátod sem lenni csak nem akar "megbántani" vagy bunkesz lenni. Így hárít...
2012. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb amit tehetsz ilyenkor.
2012. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem vagy szánalmas, ez teljesen jó szöveg, én is ezt tolom ezután :D
2012. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az a szánalmas amikor valaki nem fogja fel, hogy esélytelen a dolog! meg amikor a középiskolában a csinos lányok cigivel és egyéb dolgokkal húzták le a fiú "barátaikat" akik futottak az ilyen pic*sák után mint a pincsikutyák!

25F

2012. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!