Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátnőm, hogy szedi a fogamzás gátlót miközben nem is szedte azért, hogy gyerekünk legyen mert ő nagyon akarja de tudta jól, hogy én még egyáltalán nem akarok és még mindig ez a vélemény mellett állok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
már úton van a gyerek és én nem szeretném, hogy közöm legyen hozzá. Nem akarok még apa lenni!

2012. nov. 21. 19:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%

Ez nagyon csúnya volt a barátnődtől.

Szerintem most nagyon megijedtél, de azt gondolom, hogy ha lecsillapodnak a dolgok benned és megnyugszol, átgondolod, hogy az a kis tünemény a tiéd, és nem tudod majd nem szeretni.

2012. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Már semmit nem tudsz tenni :-( Megnehezítheted a dolgát ha nem ismered el az apaságot, de akkor a bíróság apasági vizsgálatot csináltat amit neked kell fizetned.


Mióta voltatok együtt? Hány évesek vagytok? Van miből eltartani a gyereket?

2012. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

ezert kell egy ferfinak is vedekezni.ezert nem szabad tul gyorsan osszefekudni valakivel Mert ha ketten oszinten szeretik egymast ilyen soha nem fordulhat elo.

Behuztak a csobe fizethetsz 18 evig igy jartal legkozoelbb ovszerrel kizarolag.

2012. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%
A megoldás a problémádra: kötőtű
2012. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%
Az első voltam. Mi volt az oka a lepontozásnak? :D Vicces...
2012. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%

Azért durva, hogy mennyire számító dögök a nők mostanában. Hogy lehet ilyet megtenni? Elhiszem, hogy kell gyerek, mert megőrültek a hormonok, de miért nem az a cél, hogy egy családként induljanak, miért kell így születnie egy gyereknek? Undorító. Lehet, hogy csúnya lenne, de ha férfi lennék és így járnék, valamint még a nőnek állna feljebb a dolog, akkor biztos akkorát kapna, hogy a fal adja a másikat.


Nem tudom mit tegyél, egy ügyvédet kéne talán megkérdezni, hogy hátha van ilyen esetre ebből kiút jogilag.

2012. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom de próbáltam rajta javítani :)
2012. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
ez a mai napon legalább a 3. ilyen kérdés. Mi van a nőkkel mostanában? mindegyik megbolondult? vagy csak sokan unatkoznak!?
2012. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

Akkor el kell rángatni abortuszra.Vagy rendelni kell Ausztriából azt a gyógyszert ami abortusz helyett van.


Hogy lehet ilyen buta egy nő?


Szerintem dobd is ki.

Nem egyezik a jövőképetek , nem egyeznek a céljaitok.

2012. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

Rossz hírem van! Már apa lettél!

Mivel a barátnőd nem kényszerítheted abortuszra, így gyakorlatilag semmi sem tehetsz.

Kereshetsz egy családjogban jártas ügyvédet, hátha ki tud rángatni.

2012. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!