Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal összevesztünk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal összevesztünk és most jön haza a nyaralásból! Mival lephetném meg?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok , párom 19! 10 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást azonban multhét pénteken összevesztünk reggel, de "nagyából" kibélkültünk, és péntek este elutazott és holnap jön haza! azóta minden nap beszéltünk telefonon, és szerdán elvileg átjön és ittmarad péntekig! mivel lephetném meg? ( ne feltétlen szexuális témát irjatok, mert éppen menstruálni fogok:()
2009. aug. 17. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem megcsal téged. De ha megakarod lepni szarj a szoba közepére. Tuti módszer.
2009. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem...főzz neki vmi finom vacsorát és beszéljétek meg

vagy süss egy sütit:)

Beszéljétek meg az egészet!

2009. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem volt szep amitt irt az elso valaszolo
2009. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem feküdj be egy kigyúrt kopasszal meztelenül az ágyba, amikor pont hazajön. Lesz nagy meglepi.
2009. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!