Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire sértő, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sértő, ha egy lány csak azért néz valakit levegőnek mert annyira tetszik neki az illető, hogy alig mer hozzászólni?

Figyelt kérdés
Konkrétan köztem és egy kollégám közt esett meg a dolog. Nagyon tetszik nekem egy jó ideje, és általában mindig nagyon zavarban vagyok ha a közelemben van. Nagyon kedves és segítőkész velem, ezért is érzem gáznak, hogy időnként nagyon kerülöm a vele való legkisebb kommunikációt is. Tegnap is tök sokat segített melóban, beszélgettünk, kiderült hogy sokmindent számon tart velem kapcsolatban (valószínűleg főnökömmel "kibeszélnek" de így jó értelemben, pedig elvileg semmi közünk egymás munkájához). Ma meg mikor bejott reggel az irodába, egész egyszerűen egy sziát is képtelen voltam kinyögni neki, inkább elbújtam a laptop mögé, hogy ne is lásson és egész nap nagyívben elkerültem pfff. Nagyon megsérthettem hogy azok után hogy tegnap milyen jól sikerült végre elbeszélgetnünk, most ügyet sem vetettem rrá?Esetleg lehet hogy leesett neki hogy bele vagyok zúgva és zavarban vagyok? Inkább ez, minthogy bunkónak tartson...Nem tudom a férfiak mennyire veszik le ezeket a dolgokat? hogy javíthtanám ki ezt a hatalmas baklövést? szerintem amúgy én is tetszem neki, de félek hogy ezekkel teljesen el fogom cseszni az egészet. Sose csinálom ezt, ha valaki csak úgy "tetszik". velük lazán flörtölök, összebarátkozok, stb, de most szerelmes vagyok és úgy érzem ez teljesen leblokkolja a kommunikációs képességeimet.

2012. nov. 27. 23:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ja, így már más. Tehát nincs merszed megcsalni az úgymond halódó kapcsolatodat. A 73%-ossal meg ne személyeskedj, légyszi.
2012. nov. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretném szándékosan megcsalni, de ebbe a másikba már beleszerettem, méghozzá nagyon. Ha összejönnék vele, szakítanék a régivel, semmiképp nem csalnám vele. sőt valószínűleg amúgy is szakítani fogunk mert kihűlt a kapcsolatunk.
2012. nov. 28. 01:41
 13/16 anonim ***** válasza:
A mostanival hogy jöttél össze? Akkor nem volt gond a kommunikációval. Talán meríthetnél az akkori tapasztalatokból.
2012. nov. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Egy alkoholmámoros ereszd el a hajamat buliban jöttünk össze. Előtte volt még egy hosszabb kapcsolatom, az többéves barátságból alakult ki.
2012. nov. 28. 02:07
 15/16 anonim ***** válasza:
És miért nem alszol, cicuka? Holnap gyűrött leszel a munkában...
2012. nov. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
más időzóna :)
2012. nov. 28. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!