Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kedvelem a lányt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kedvelem a lányt, de van egy gyereke. Lehet ez probléma a későbbiekben?

Figyelt kérdés
29 vagyok és megismerkedtem egy 26 éves lánnyal. Nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak, de van egy 4 éves kisfia. Soha nem kerültem még ilyen helyzetbe és nem tudom, hogy merjek-e belemenni mélyebben egy ilyen kapcsolatba. Nem tudom, mennyire fog gondot okozni a kapcsolatunknak, hogy más gyerekét fogom nevelni(sajnos van ilyen ismerősöm, akinél ez volt egy nagyon nagy probléma). Másrészt nem tudom, hogy a lány csak apukát keres a kisfiának, vagy apukát és társat szeretne? Ezt mégsem lehet így megkérdezni! Egyébként Neki is van munkája, de egy kicsit attól is félek, hogy csak valaki nyakába akarja akasztani magukat. Ezt nem rosszindulatból írtam, de nagyon sok ilyen esetről lehet hallani és sajnos annyira nem keresek jól, hogy még plussz két embert el tudjak tartani. Igazából ezt sem lehet megkérdezni! Nagyon kíváncsi lennék arra, hogy mit tennétek a helyemben? Mi a véleményetek egy ilyen helyzetről? Mik a tapasztalatok egy ilyen helyzetről? Figyelembe kell vennem, hogy egy kisgyerek és egy nagyon kedves hölgy életébe szólok bele, akiket nem akarok megbántani semmiképpen! Ezért lenne fontos, hogy használható válaszokat kapjak. Bocs, de kicsit hosszú lett! Köszi, hogy elolvastad!
2012. nov. 28. 18:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Már ott van a mondatodban a válasz. "Nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak, de van egy 4 éves kisfia. " ha most zavar hogy van egy kisfia, akkor lehet, ha pozitívan állsz hozzá, és eltudod magad képzelni ebben a helyzetben akkor működni fog.
2012. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem, ha mindkét fél normálisan viselkedik nem lehet gond egy gyerekből. Az én páromnak is van egy kisfia, ő 5 éves volt mikor összejöttünk. Soha nem okozott problémát. Igaz ő nem állandóan van velünk, közös a felügyelet, így csak a kb. fele életünkben van jelen. De ha mindig itt lenne sem lenne már probléma. Nálunk társult hozzá egy nagyon normális édesanya, soha nincsenek gondjaink, jól kijövünk mi ketten is. Ez is sokat számít. Neki is van párja, ott sem gond. Ő is fent tudná tartani magát pasi nélkül is, nem ezért keresett társat :) Az viszont igaz, hogy óriási felelősség egy gyerek. Imádom, ő is engem, ha vége lenne a kapcsolatunknak az apjával nem tudom mi lenne velem is.. Ő is biztos megsínylené, hogy elveszít, 4 éve vagyok jelen az életébe.
2012. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Akarod más gyerekét nevelni, vagy nem? Hiába dolgozik a lány, azért mégis szép összegeket költötök majd a közösből a fiára..
2012. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes az, hogy te ezen elgondolkozol.

Gondolom holnap nem akartok összeköltözni és házasodni. Nyugodtan ismerkedj vele és a gyerekkel is aztán majd az idő eldönti.

2012. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Kettes vagyok, abban igaza van a hármasnak, hogy anyagi vonzata is van. Egy gyerek rengeteg pénz valóban, ezt is be kell kalkulálni.
2012. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
Minden ami a "de" előtt hangzik el, lényegtelen!
2012. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%

Jézusom. A hölgy nyilván a párját keresi, nem a gyermeke apját, anyagi segítőjét. Miről beszéltek?


Kérdező!

Igazából neked kell tudni, hogy zavar-e ez téged? Nagyon sok helyen működik és jól.

Nem kell feleségül venned rögtön, ismerkedjetek. Ezzel nem bántjátok meg egymást.


Ha jól alakítja, elsőre nem fog belevinni az életükbe a kicsivel, majd akkor, ha mindketten biztosak lesztek ebben.

Egyébként nincs gyermekem még, de sosem várnám el ilyen helyzetben a páromtól, hogy anyagilag járuljon hozzá a neveléshez.

Azt igen, hogy ne felejtse el, hogy én a gyerekkel együtt vagyok, tehát csak akkor jöjjön, ha elfogadja ezt a szituációt, a gyerekemet, és hogy osztozik egy kis emberrel. :)

2012. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön összeköltözni, meg házasodni. Ha jól elvagytok, meg kell próbálni, ez hónapokon belül úgyis kiderül.

Én sem úgy kezdek neki egy kapcsolatnak, hogy "na de ugye nem csak azért lesz velem, mert..?". Ha igen, akkor az még a kapcsolatban kiderül, a házasság előtt.


Egyébként is, miért ne akarhatna egy társat? 26 évesen még roppant fiatal. Ha a kisgyereke zavar, akkor ne kezdj bele, de ha igazán tetszik és tudnál szerelmes lenni, akkor ez nem akadály.

2012. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan párt, akik a saját közös gyermekük mellett nevelik még a nő előzőházasságában született 2 kisgyereket is, és boldogok.


Ráérsz még dönteni, ismerkedjetek.

2012. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"Jézusom. A hölgy nyilván a párját keresi, nem a gyermeke apját, anyagi segítőjét. Miről beszéltek? "


Gondolom a kérdező hosszú távra terezné és igen neki is elég sok költésé lenne a gyerekre, persze nem most de nem is csak mostanra tervez.

2012. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!