Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unatkozom mellette, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unatkozom mellette, de nagyon jó vele a szex. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

4 hónapja megismerkedtem egy lánnyal. A külseje alapján az első pillanattól kezdve nagyon bejött. Én is tetszettem neki. Mondanom sem kell, gyorsan mentek a dolgok. :) Azok a szenvedélyes éjszakák... Még senkivel sem volt olyan jó az ágyban, mint vele. Mindig is ilyen nőre vágytam.

De valamit hiányolok ebből a kapcsolatból. Nem tudunk komolyabb témákról beszélgetni. Irodalom, zene, politika, az élet dolgairól való filozofálgatás nem érdekli. Ha nem velem van, akkor a barátnőivel járja a várost vagy TV-t néz. Szóval a munkáján kívül tartalmasabb elfoglaltsága nincs.

Unatkozom mellette. Ő azt mondja, hogy szeret és nem tudna nélkülem élni. Nem akarom megbántani vagy kihasználni. Ő 24 éves. Van még rá esély, hogy megkomolyodik? Mit tennétek a helyemben?

23/F


2009. aug. 18. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem pendültök egy húron akkor halott ügy. a szex mással is jó lesz, akivel az élet más terén is nagyon jól összeilletek. addig hagyd ott amíg még nem köt össze az idő... nem a komolyságával van gond, hanem azzal hogy ő egyszerűen olyan mentalitású, te meg ilyen és ez így is marad, sosem lesz olyan amilyennek te szeretnéd.
2009. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy változni fog, nem is kell neki, egyszerűen nem egy húron pendültök, biztos van valahol olyan lány aki ugyanúgy gondolkodik mint te:) egyszerűen ő nem a te típusod :) sokunkal előfordult már ilyen :D
2009. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de ismerős story.. nálunk is ez volt a baj a volt párommal (lány vagyok). nem is volt hosszú életű a kapcsolat. így szerintem nem éri meg. pedig az ágyban ő is nagyon jó volt, eddig a legjobb akivel vtam.
2009. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindig is nehezen ment az ismerkedés. (ez a harmadik komolyabb kapcsolatom) Végre találtam egy olyan nőt akivel legalább az ágyban jó, és ő is jól érzi magát velem, és most szakítsak vele? Nehéz lesz dönteni.

2009. aug. 18. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
de egy kapcsolat 2-n áll. nem csak az a lényeg h ő hogy érzi magát veled, hanem h te hogy érzed magad mellette. ha unod, akkor ne hagyd elszalasztani unalomban a drága időt. tapasztalatból mondom nem éri meg. 3. voltam
2009. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!