Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat többet is mint a szex? Vagy esélytelen?

Figyelt kérdés
Még múltkor én írtam az a kérdést, hogy van egy pasi aki áthívott magához dvdzni. Akkor sokan azt mondták, hogy nem akar semmit. Voltam nála és lefeküdtem vele. Nagyon jól éreztem vele magamat. (Nekem ő volt az 1. ) Most beszélgettünk msnen és mondta, hogy ha akarom akkor csinálhatnánk még 1-2 közös "dvdzést". Van esélyem arra, hogy egy idő után komolyabb dolgokat is akarjon, belém szeressen és járjunk is, ne csak szexelni járjunk össze? (Ő 21 Én 19)
2008. máj. 26. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyelőre ne nagyon várj mást, mint szexet. Egy pár alkalom után esetleg rákérdezhetsz, hogy nem mentek-e el valahova együtt (pl. csak sátélni), ha lesz rá valamilyen hülye kifogása, akkor ne várj többet a testi kapcsolatnál. De ha nem adod fel, akkor rákérdezhetsz később, hogy járna-e veled...
2008. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
esélytelen. ha ilyen könnyen odaadtad magad, akkor párszor még le fog fektetni, ahányszor még nem lesz neki kellemetlen, ha hisztizel amiatt, hogy neked komolyabb kapcsolat kell, aztán leépít. elvégre most is csak "dvdzni" hivott át, nem? vacsiról, moziról szó nem volt.
2008. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... akkor úgy tűnik, alábecsültem férfitársam "sex drive"-ját :-)

Azt viszont fenntartom, hogy van rá esély, legyél türelmes. Esetleg kezdeményezz te!

-G-

2008. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem ne várj komolyabbat! Könnyen adtad magad, és szex partner vagy neki. Nem hiszem hogy komolyan gondol és később sem fog sztem.
2008. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

sajna...ez mar elment..az egyeduli dolog amit tehetsz,,,ha eg felted a buszkeseged, h tobbet ne tedd, Ha olyan srác esetleg lehet h meggndolja magat de ketlem.

Mindenesetre a buszkeseged ha felted, legalabb lesz eselyed h tiszteljen.Mert igy egy csepp tisztelete sincs irantad,

Mond meg esetleg h hiba volt,hirtelen az erzelmeidnek adtad at magad.De te nem ilyen no vagy, masfajta kapcsolatot szeretnel.

Ha ö akar ugyancsak kapcsolatot es nemcsak égybabujni akkor biztos elfogadja. ha nem akkor meg csak szorakozik es ne tedd tonkre magad egy ilyen alakkal aki nem adja meg neke amire szukseged van.

2008. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ha áthívott, akk gondolom már régebben ismeritek egymást.. tény, h nagyon könnyen adtad magad, de egyébként ezt is megértem, én 20 évesen veszíettem el (és nem azért mert korábban nem lett volna rá lehetőségem, csak most értem meg rá).. de már nagyon ideje volt!

ha jó volt, akk te akarod majd újra..az érzelmeket pedig hagyd későbbre.. majd kialakul!

2008. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!
2008. máj. 26. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!