Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert szeretem a baratom csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szeretem a baratom csak akkor mikor elveszithetem?

Figyelt kérdés

Ez a masodik hosszu kapcsolatom, 20 vagyok.

Es az elsovel is igy voltam. Mikor minden jo koztunk, en ugy elhanyagolom...v nem is tudom...ugy meg latni sincs kedvem neha..

De ha veszekedunk, v veszelyben erzem, h elveszithetem,mindent megtennek h mellettem maradjon.

Szeretnek kedves lenni mindig vele, meglepni, meg ugy hizelegni mint mas csajok.

De ha bizok benne mar kezd nem erdekelni. Pedig szeretem!

Miert van ez?


2008. máj. 27. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy attól félsz tudat alatt, hogy magányos leszel ha nem lesz melletted a barátod.


De talán jobb lenne, ha még nem ilyen hosszútávú kapcsolatokban gondolkodnál, mert azok alapján amit elmondtál, az izgalmat keresed. Nem mondom azt, hogy egyéjszakás kapcsolataid legyenek, de egy hosszútávú kapcsolat előtt talán ki kéne élni magadat, és akkor lehet, hogy mindig értékelnéd azt a pasit, aki mindenben melletted van.

2008. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez tényleg így van szerintem is. Van olyan amikor a hosszútávú kapcsolatokban megszokjuk a dolgok rendszerességét. Valaki kisér abban az életszakaszodban egy ideje, és ragaszkodsz hozzá ha sok dolgot együtt csináltuk. Egy kapcsolaton nem csak a szerelem múlik. Talán már nem érzel szerelmet iránta, de mint embert tudat alatt tisztelsz és kedvelsz.
2008. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De nem! epp ez az..h kieletem eddig az eletem. Rengeteget szorakoztam, es a kalandjaim csak addig vittem, h azert tulzasba ne vigyem.

Sok pasim volt,es szorakozas...most leultem a fenekemre es igy jo nekem. nem mennek vissza a szorakozashoz.

De lehet hianyzik az izgalom kicsit

2008. máj. 27. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!