Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi magányos ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi magányos ember?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim nagyrésze magányos, aki meg véletlenül nem, az meg "örök szerelemben" él.

én ezt nem értem


(20 éves vagyok, főiskolás lány)


2008. máj. 27. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig egyszerű. Ma már a pénz mozgat mindent és az emberek inkább a saját karrierjükre fókuszálnak. Hiszen bármi történik, meg kell tudni "élni" egyedül is. Ezért csak güriznek, güriznek, pénzt keresnek és közben nem jut idejük a magánéletre...

Akik pedig "örök szerelemben" élnek, azok teljesen biztosak abban, hogy életük végéig együtt fognak maradni. Ha megnézed a felfogásukat, teljesen más, mint azoké, akik a karrierre, és a pénzre gondolnak. Nekik nem "fontos" (legalábbis annyira) az egész karrier. Ahogy a mondás is tartja: "nem számít se pénz, se hatalom, csak az, hogy valaki szeressen igazán".

Egyszóval, szerintem ezt a két típust különíthetjük el. Igzaából viszont akkor van baj, hogy ha két "különböző" ember kerül egy párkapcsolatba, mert az érdekek nem egyeznek, mindenkinek más áll az első helyen.

Persze, a kategóriák között átjárhatóság van!

2008. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a gond, hogy mindenki a különböző anyagi javakat hajtja.

De közben tönkremennek az emberi kapcsolatok. Mikor és hol tanultad, hogyan kell közeledni a másikhoz? Vagy hol láttad? A tv-ben pl. mutatják, hogyan néz ki egy NORMÁLIS emberi kapcsolat - vagy akár ismerkedés?


A harmadik ok az, hogy minden médiában szuperembereket látsz. Ez az ideál: ehhez méri mindenki magát - és ilyeneket keres. Nem elég neki egy átlagember.

De ezek után az önbizalma is a béka alól pislog ki...

2008. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az elozoekhez hozzaszolva legfokepp a megertes hianya. Persze vannak olyan emberek akik a penzt hajhasszak es nem is akarnak csaladot mert ugy gondoljak h minek, es vannak olyanok akiknek egy parkapcsolat mindennel tobbet er. De a mai rohano vilagban hianyzik a masik megertese. Masreszt pl ha az en esetemet nezem en is maganyos vagyok es meg keresem a nagy ot. Nekem nem a karrier all az elso helyen pedig a palyan nagy nevem van es befutottam. Mehetnek meg magasabb pozicioba ha ez lenne eletem celja de nem hajtom hisz meg nagyobb felelosseg lenne es meg tobbet vonna el a maganeletembol es akkor tenyleg egyedul maradnek. az en esetemben inkabb az a gond h a fiuk beijednek, h elertem fiatalon sok mindent, es ehhez csinos szep arcu lany vagyok, hazias is, es onfelaldozo. tehat en a partnerem helyezem eloterbe ha van mindennel inkabb masbol faragok vissza ha szorit az ido. Sok pasi evvel nem tud mit kezdeni mert ugy erzni h nem eleg tokeletes hozzam. mar kaptam ilyen szakito dumat, h en vagyok az alma meg h tobb is mint amire valaha vagyott de... es ez eleg elszomorito mert en nem az a tipus vagyok aki fent hordja a fejet. Igen vezetokent naponta donteseket hozok embereket irnayitok, munkafeladatot iranyitok, de maganeletben megmaradtam annak a szereny lanynak aki szereti ha a pasija hoz dontest, szervez vmi programot... CSak sok pasi ezt felreerti. Sok sikert neked.
2008. máj. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is elég sok mindennel foglalkozom a suli mellett, sokat utazom..és a fiúk gyakran azt látják, h ennek a lánynak rá már nem is lenne ideje, pedig..ha valaki szeretne..és én őt viszont, akk szinte bármin hajlandó lennék változtatni.. de ez a mókuskerék, h addig míg nincs miért, addig nem változhatok, de addig nincs is időm az ismerkedésre.. szóval nem egyszerű..
2008. máj. 28. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:
ne aggodj meg fiatal vagy (utolso hozzaszolo). amikor en csinaltam a fosulit nekem tartos kapcsim volt... de sosem mozdult elore a bartno szerepbol pedig 7 evet lehuztunk egymassal. aztan karriert epitettem evvel feledtem banatom... egy ideig mukodott de h most mar midnen megvan mar nem mukodik... meg ne stresszelj elotted az elet, majd 15 ev mulva raer... sok sikert!!! utazz lass vilagot. en beutaztam a fel vilagot es nem bantam meg... kivandoroltam egy masik orszagba ezt sem bantam meg. mennel tobbet latsz annal gazdagabb leszel kesobb...
2008. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség h karrierjüket építik stb .. azok mondják ezt akik tartanak a tartós kapcsolattól vagy nem bíznak eléggé magukban akármien futó kapcsolathoz sem , esetleg belerázódtak egy olyan köznyezetbe ahol magányos ember van és hozzá alkalmazkodik (ezt úgy kell érteni hogy ez lesz a normális és nem is akar és úgy érzi nem is tud ezen változatni ) ez a szörnyű (ez olyan mint pl. ha egy családban vagy munkahelyen sok lány van akkor egy idő után annyira eggyek lesznek hogy egyszerre lesz meg nekik meg ilyesmi ) rá kell venni őket hogy az élet nem eből áll, hanem bulik , pasik , szórakozás. ha szeretnél változatni ezen szerintem először is beszélj velük másodszor mennyetek el bulizni és járjatok el annyit amennyit csak tudtok :)

Remélem tudtam segíteni :)

2008. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a nőknek csak a náluk jobban kinéző férfiak kellenek. Ezért magányosak a szép nők (mert nehezen találnak náluk jobban kinéző férfit), a csúnya nők (mert aki kellene nekik, az szebbet is talál) és a csúnya férfiak (mert nem kellenek senkinek).
2011. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!