Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az unokatesóm puszit akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az unokatesóm puszit akart nekem adni (ő és én is fiúk vagyunk) . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a hazuk elött beszélgettünk(bátyám, bátyám barátnője, unoka tesóm és én). Miután elköszönt tesóméktól odajött hozzám és a fejét nyujtotta, én nem tudtam mire vélni és elhúztam a fejem. Remélem nem akar többet. és ha igen akkor h kezeljem a problémát?
2008. máj. 27. 20:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Mostanában egyre nagyobb divat hogy a fiúk is puszizkodnak nem csak a lányok,lehet hogy ő is ezért nyújtotta a fejét.Szerintem ne parázz rá nagyon,ha legközelebb is ezt akarja csinálni akkor tudasd vele határozottan hogy:viccelsz?nem szoktam fiúkkal puszikodni!- vagy ha más jeleket is tapasztalsz amik arra utalnak hogy nem csupán "divatból" szeretett volna puszit adni,akkor apró célzásokkal próbáld tudatára adni hogy nem tetszik neked az effajta közeledése (nem viszonzod,elhúzodsz,eltolod) persze nem kell megbántani,csak finoman.sok sikert!
2008. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A mi sulinkba a "kemények" ezt csinálják, rózsaszín pólót húznak és szőrös kabátban járnak...írtó gázak:S Lehet, hogy ő is csak keménykedni akart.
2008. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mostanában egyre nagyobb divat ez a köszönés, és pl. az olaszok is szeretik. Szerintem ne tarts tőle - hanem egyszerűen mondd meg neki, hogy te nem így szoktad.
2008. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha kellemetlen, akkor mondd meg neki, hogy ezt te szokatlannak tartod, de különben szerintem nem azért csinálja, mert bármi mást akarna tőled:)


Amúgy nekem tetszik, ha két srác puszival köszönti egymást:) (23 áves vagyok és lány)

2008. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mostanában sok fiú köszön puszival. Na meg ti azért rokonok is vagytok ám, öcsém és fiúunokatesóim mindig puszival köszönnek, pedig ők is 18-19-21 évesek.
2008. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rokonok között egyáltalán nem gáz. De ha nagyon cikinek tarotd, inkább nyújtsd a kezed. :)
2008. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem gáz, biztos, hogy nem akar tőlef semmit, illetve csak el szeretett volna búcsúzni tőled. Sok fiú, ha régen nem látta a barátját és örül neki, akkor is így üdvözli.
2008. máj. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem nagyon divat ez, de a feleségem családjában igen. Olykor én is zavartan nézek, hogy ha a feleségem egy távolbbi férfi rokonával találkozom, hogy most mit akar, illetve akar-e puszizkodni. Mivel náluk ez természetes, ezért leküzdöttem a kezdeti viszolygásomat és én is puszizkodom velük. Mindenesetre ilyen esetben, ha te nem tudod ezt leküzdeni, akkor nyugodtan mondd meg, hogy számodra egy kicsit furcsa ez a dolog, és ha lehet, mellőznéd.
2008. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
rokonok közt semmi szokatlant nem találok a pusziszkosásban... mondjuk nekem is van pár haverom akivel így köszönünk, de ebben nincs semmi buzis.
2008. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem akar többet:) én is ismerek olyan srácot aki puszit adott a legjobb barijának..és 100% hetero
2008. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!