Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátommal?

Figyelt kérdés
Csak 7végén tudunk találkozni. Péntek este szexelünk egyet aztán az utána következő napokba ha én nem mászok rá nem is foglalkozik velem. Átmegy az anyjáék szobájába tv-zni, nem is nagyon ölelget, látszik rajta h már nem kíván úgy mint régen. Állítja hogy szeret, és el is hiszem neki, de most akkor mivan??? És még neki áll följebb ha rákérdezek hogy mért ilyen. Amúgy 1éve vagyunk együtt, 4éve ismerjük egymást, kb egy hónap és lesz eljegyzés és most nagyon tanácstalan vagyok. Mért ilyen??? Mért nem kíván? Mért nem szeretget meg meg ilyenek?
2008. máj. 27. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
azonnal dobd ki, mert kihasznál téged, ez igaz, ne higgy neki, lehet szeret egy picit de neki csak szex kell
2008. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem lettem volna elég egyértelmű, úgy érzem h nem kíván. Régebben napi 7-10x szeretkeztünk, reggeltől éjszakába menőleg, most meg sokszor talál magának jobb elfoglaltságot is, ha meg mászok rá, úgy érzem hogy úgy van vele hogy ha már rámászok szexeljünk, de ő mintha nem lenne oda érte.
2008. máj. 27. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű voltál, csak az első válaszoló minden kérdésre hülyeségeket írogat. Én is voltam hasonló helyzetben, de sikerült megbeszélnünk és összehangolnunk a dolgokat. :) Vezesd úgy fel, hogy neked ez egy komoly problémád, és nem bántani akarod, hanem megbeszélni vele. Akkor lehet, hogy együtműködőbb lesz.
2008. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a barátod fiú, akkor kérdezd meg, nincs-e valami gondja. Munkahely, élet, stb... mondd meg, hogy fontos, és mindenképpen meg kell beszélnetek.


Ha azt mondja, nincs, akkor szerintem dobd ki. Vagy nem mondja meg (akkor azért... mi lesz később?) - vagy már most kihunyt a szenvedély - akkor azért.


Ha pedig van, akkor meg kell tudnotok beszélni. Ha most nem tudjátok NORMÁLISAN megbeszélni - akkor később soha.

2008. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!