Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhetnék a tanárommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetnék a tanárommal?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok 18 éves vagyok ő 29, de egyáltalán nem néz ki annyinak. Fiatal, iszonyat helyes, elég sok csaj odáig van érte de ezt őt nem nagyon érdekli. Pár hete vettem észre, hogy sokszor engem néz, nagyon rendes és közvetlen velem, pedig hallottam, hogy ennyire nem szokott egy hallgatóval se jóban lenni. Buliban is találkoztunk, sörözőkben, akkor is mondta hogy üljek oda hozzájuk, végig néz és mosolyog rám. Szerintem és mások szerint is nagyon bejövünk egymásnak, de tartok attól, hogy ez miatt kirúghatnak engem is és őt is. Egyszer azt is mondta, hogy szerinte sokkal érettebb vagyok a mai huszonéves lányoknál is.
2012. dec. 12. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Akármennyire is nagy a csábítás, ezt felejtsd el, pont a kirúgás kockázata miatt!
2012. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja, tanárbácsit, és téged is cica kiraknak szépen, aztán lehet majd összejárni, simán ;)


am sztem meleg, persze, senki se érdekli többszáz lány közül, csak te...ugyan...sz*r vna a palacsintába.

2012. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bírd ki, amíg odajársz. Ha végeztél a sulival, megkeresheted, de addig csak ártasz vele.
2012. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért egyetemen ezért nem szokták kirugdalni az emberek.. Legalábbis szerintem.. Nálunk ezt tapasztaltam..
2012. dec. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
míg a suliba jársz ,semmiképp ne legyen semmi köztetek! neki és neked is a rovására, rovásodra mehet.
2012. dec. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!