Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném, ha a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném, ha a párommal mindennap találkozhatnánk, esetleg össze is költöznénk. Én 22 éves leszek, ő elmúlt 24. Még korai?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 3 éve együtt vagyunk, ebből összeadva másfél évet távkapcsolatban, éltünk is szinte együtt, de soha sem igazán. Az igényét most arra fejti ki inkább, hogy minél kevesebbet szeretne együtt lenni velem. Tényleg olyan szörnyű a másikat (majdnem) minden nap látni? Teret szerintem engedünk egymásnak (külön buli, külön programok is vannak). Mi a véleményetek?
2008. máj. 28. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyátalán nem korai ennyi idősen...nem vagytok tizenévesek. Bár ezt mindkettőtöknek akarnia kell. Beszéljétek meg.
2008. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akarja, akkor inkább ne erőltesd. Mond el neki, hogy te mit akarsz, aztán meglátod, hogy mi lesz. Amúgy szerintem sem lenne korai, 3 éve együtt vagyok és nem vagytok már gyerekek.
2008. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én semmit nem erőltetek...de amikor apró utalást teszek rá (pl. nekem akkor lesz igazán teljes a nap, ha este láthatlak és veled ébredhetek), ő azt mondja, több szabadságra vágyik, és akkor lesz jobb a kapcsolat, ha nem találkozunk minden nap, sőt, sztem neki 2-3 naponta is jobb lenne...a fiúknak ez ennyire nehéz ügy? Semmire nem akarom rávenni, amit nem akar...de ő is mondja, hogy nagyon alkalmazkodó vagyok, jó velem, stb. Akkor mi lehet a gond? Tényleg ennyire nagy a fiúk szabadságvágya?
2008. máj. 28. 10:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én a párommal 4 hónap járás után költöztem össze. Vagyis oda költöztem hozzájuk.

Akkor én 20 éves voltam, ő pedig 23!!

Ez már lasan 6 éve lesz. Idén aug.30.-án lesz a lagzink, dec. végére pedig várjuk a babát!

Szerintem a mai világba semmi sem korai! Legyetek boldogok!

2008. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 20 vok a párom 26, és tavaly szeptemberben költöztünk össze, 4év járás után. Szerintem nem korai. Ezelőtt mi is csak nyaraláskor voltunk együtt hosszabb ideig:), de ne félj, ha iagzán szeretitek egymást és minden szép és jó működni fog! Nekünk is működik, ok nem mondom, vannak súrlódások....de azért igenis működik! :) De fontos, hogy teret engedj neki, és ő is neked... Pl. ő mai napig eljár a barátaival sörözni keddenként, ahogyan én is a barátnőimhez szerdánként...:)

Remélem segítettem! :)

Üdv: Csilla:)

2008. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem korai szerintem. Én fiú vagyok és ha lenne párom, állandóan vele lennék... Szal nem olyan minden srác =)
2008. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 24 v.ok, a párom az idén lesz 31 éves,a txt-en ismerkedtünk meg,másfél hónap sms és telefonbeszélgetések után találkoztunk előszőr máj.11-én,és rá két hétre összeköltöztünk,annyira egymásba szerettünk!Az idén volt egy éve hogy együtt vagyunk,az évfordulónkon megkérte a kezem,jövő nyáron lesz az esküvőnk és már jövőre tervezzük a babát és a lakásvásárlást is.Nem is tudunk már egy napot sem eltölteni egymás nélkül, persze mind a kettőnknek megvan a maga kis szabadideje,hetente egy két alkalommal eljár focizni,vagy otthon épp azt nézi,vagy a családjához néha egyedűl megy,barátaihoz,én kozmetikus,szoli, kutyasétáltatás, barátnők,de szórakozni soha sem megy el egyikünk se a másik nélkül!Naponta többször felhív telefonon munka közben,ha tehetjük minél több időt töltünk együtt és csinálunk közösen vmit.A helyedben lassan egyre több közös programot szerveznék és egy idő után ujból megemlíteném az összeköltözés gondolatát és lehet belátná hogy ha már úgy is szinte mindig együtt vagytok akkor miért ne.Lehet szabadságvágyból teszi amit tesz,nagy elkötelezettségnek,felelősségnek tartaná,nem biztos hogy készen áll rá.Erőltetni ne erőltesd,mert rá mehet a kapcsolatotok is,a viták miatt vagy ha nem akkor miután összeköltöztetek úgy hogy ő nem akarta igazán.Légy tűrelmes,az az igazi amikor mind a ketten akarjátok.És ne alkalmazkodj mindig te az ő igényei szerint, néha ő is megteheti,ja és nem korai ha igazán szeretitek egymást!

2008. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én tanítóképzőre járok, körülöttem a lányok egymás után vállalnak gyereket, költöznek össze, mennek férjhez, miegymás... Néha azt érzem, hogy a 22 évemmel már el vagyok késve azzal, hogy menyasszonyom legyen :)
2008. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egyáltlán nem korai az összeköltözés, de ha a párod még nem akarja, akkor kár erőltetni. Mindenképpen beszéld meg vele mit szeretnél. Az is jó ha esetleg először valaki költönze a másikhoz, és csak utána külön.A párommal mind a ketten 19 évesek vagyunk(lány vagyok)és tavaly szeptemberben költözött hozzánk másfél év után. Szerintem nagyon jó ha az ember mindennap látja a másikat, mi jól elvagyunk sosem unatkozunk.

2008. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehe én vagyok a másik véglet, ne kövezz meg érte...(igaz még csak 18 vagyok)...

9. hónapja vagyok együtt a barátommal, a 9. hónapból kb. 3-4 nap volt úgy h nem találkoztunk, amúgy minden nap látjuk egymást azzóta, h összejöttünk...úgyvagyok vele, h nélküle üress az életem és valósággal betege tudok lenni annak ha nincs velem, ahogyan Ő is...most készül külföldre két hétre, és én megmondtam neki, h ne is várja el h végignézem ahogy elmegy a busszal...lehet h azt hiszitek ezek nagy szavak, de én most összeköltöznék vele, hatehetném, és boldogan a felesége lennék, úgyh maximálisan megértem azt amire Te vágysz...ez normális!!! kicsit az a fura nekem h a barátod ezt miért nem igy látja...mi lehet ennél fontosabb az életében? szerintem erről kellene beszélnetek...remélem sikerül:)

2008. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!