Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rebeka1234 kérdése:

Hogy viszonyulnak hozza? Hogyan tovább? Baj hogy fiatalabb es alacsonyabb nálam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akinek nagyon tetszek es ezt be is vallotta de a kor különbség az 2 év en vagyok az idősebb(lány vagyok)

Es magasabb vagyok nála de szeret es amúgy bayon helyes meg minden

Mindig ilyen aranyos szövegekkel Jön hogy neki nem kell más csaj csak en meg minden de minden csaj olvad tőle kb1 héten 3 csaja van de mostanában egy sem mert csak engem akar


14/L


2012. dec. 16. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy viszonyulj, ahogy érzed! Az lehet, hogy most még alacsonyabb, de mivel 12éves így körülbelül most fog nagyon megindulni a fejlődése, és 1000% hogy magasabb lesz nálad szóval ne erre apellálj. Az, hogy fiatalabb meg nem baj, ha neked sem. Szóval mérlegelj, és hajrá!
2012. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Te jó ég!!! Mégis, mit akarsz egy 12 éves kisfiútól? Azt sem tudja, mi az, hogy nő!Az még kisgyerek. Kisautókkal kéne játszania! Ne röhögtess még te is kislány vagy. Én is voltam 14 éves és akkoriban én is marhára felnőttnek éreztem magam de hidd el ebben a korban még nem a pasizással kéne foglalkoznod még akkor sem ha manapság ez a trendi. Pláne nem kisfiúkkal! Holt ziher, hogy körbe fognak röhögni.
2012. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nincs gond, a romáknál ez bevett szokás.
2012. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!