Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, felvesztek olyan cipőt, amiben magasabbak vagytok a párotoknál?

Figyelt kérdés

Évekig egy majdnem 2 méteres férfi volt a párom és bár én is 171 centi vagyok bátran vásároltam magassarkú cipőket. Ám a mostani párom csak 5 centivel magasabb nálam, ami amúgy kicsit sem zavar, de a legtöbb cipőmben magasabb vagyok nála. Kb alig van lapos cipőm, minimum telitalpú a nagy része, úgyhogy most vásároltam párat, mert engem zavar. A párom azt mondja őt nem érdekli a dolog, de szerintem ez valahogy akkor is fura.

Ti mit gondoltok erről?


2012. dec. 16. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nem. Meg szerintem gutát is kapna, ha megint magasba tipegnék üzleti vacsira:D
2012. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt neked kell tudnod, mivel te járkálsz mellette kézen fogva és nem mi, ahogy érzed
2012. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán érdekel. Már úgy gondolom, hogy a szerelem nem magasság kérdése. Ez az egész magasságbeli mizéria, hogy a pasi legyen mindig magasabb stb baromság. Csak azért ragaszkodnak ehhez olyan sokan még mindig mert leginkább az érdekli őket mit gondolnak róluk vadidegenek akik rájuk néznek.

Én 172 vagyok de nem érdekelne, ha a barátnőm 185 lenne alapból és 15 centis cipőt hordana. Ha szeretem akkor nem érdekel a magassága.

2012. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze! Szeretem a magassarkút. A párom kb. 2 cm-vel magasabb nálam, úgyhogy minden ilyen jellegű cipőben magasabb vagyok, de ez sem őt, sem engem nem zavar.
2012. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem veszek fel ilyet, mert 18 centis cipőt kellene felvennem ahhoz, hogy olyan magas legyek mint ő.
2012. dec. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!