Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasznos tanács?

Figyelt kérdés

Mind a ketten elég érettek vagyunk már (20-21 évesek)

De sajnos mind a ketten kiszámíthatatlanok. Eleinte, nagyon sokat bókolt, beszéltünk, majd ez abba maradt.

Eddig ő nem szeretett volna komoly kapcsolatot, csak egy éjszakás kalandokat. Mondtam, hogy nálam ez kizárt.

Most jó idő elteltével újra felkeresett. De nem tudom kiszámítani, hogy pontosan mit szeretne, mert szerintem maga se tudja még. Elvileg, ő egy komoly, értelmes lányt szeretne, aki nem teszi-veszi magát, nem mű, hanem igazi ember. Erre én azt látom, hogy ilyen lezüllött, értelmetlen, utolsó, senkiházi lányokkal jön össze.

Pedig ő nagyon értelmes, igaz kicsit zűrös srác, de nagyon nagyon értékes személy.

Kérdésem : hogy tudnám kideríteni, hogy mit is akar igazából?

Tudom, hogy a legegyszerűbb és legcélravezetőbb az ha szemtől szembe megkérdezem, de akkor egyből kiderül hogy odáig vagyok érte, és nem szeretnék pofára esni, azt még végképp nem, hogy rájöjjön, hogy beleszerettem és ezért kihasználjon.


2012. dec. 17. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy manapság nem divat az udvarlás, de mégis célravezető. Ha úgy is kellesz neki, hogy nem fekszel le vele az első héten, akkor komoly kapcsolat is lehet belőle. Járjatok össze. Beszélgessetek. Éreztesd vele, hogy tetszik neked, de nem kell mindjárt széttenni a lábadat. Érd el nála, hogy többet lásson benned, mint egy lyukat.

25/F

2012. dec. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell azonnal lefeküdni egymással, még ha jártok is. A helyedben én megpróbálnám az okát kideríteni, hogy miért ilyen.
2012. dec. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell mindenben (főleg az emberi tettekben) logikát keresni.


Lehet hogy a srác csak sodródik az árral. Ettől még a szíve mélyén gondolom ő is - ahogy a legtöbb ember - komoly kapcsolatot akar egy csodálatos párral.

De ha jön pár jó numera, van rá lehetőség, gondolom élvezi velük az életet....


Talán épp te lehetnél a változás, talán nem. Minden esetre szerintem az emberek többsége nem 100%osan biztos a dolgában - mint ahogy gondolom ő sem abban hogy csak te kellhetsz neki. De ha úgy fordulnak a dolgok, igazán komolyan vehet majd.

L

2012. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!