Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy velem egyszeruen nem akar senki se baratkozni, belem szeretni?

Figyelt kérdés
a tobbi osztalytarsamnak olyan jo mivel,hogy oket fogdosak, szeretik, es meg amikor az iskolaban jatszotunk olyat,hogy kihuztuk egymas nevet az egyik osztalytarsamank veletlenul nemkerult bele a neve deh o meis kapot ajandekot 2 fiutol is,es meg senkitol se kaptam semmit,mit tehet en annak erdekeben,hogy valaki belem szeressen? olyan nagykeres lenne az?nap mint nap azzal ebredek fel,hogy ujra csak csufolkodni fognak velem,mert nem vagyok szep, meg minden. Nem vagyok tul okos se, meg ilyenek.De masok szerint csuf vagyok, es ez nekem olyan rosszul esik, ha en valakibe beleszeretek az egybol viszautasit. adna valaki egy tanacsot? (bocsanat hogy kicsit rosszul fogalmazok, es sok lett)
2012. dec. 18. 07:09
 1/6 Thom12 ***** válasza:
Írj privátot! :)
2012. dec. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ktk312 ***** válasza:
Bár én jártam volna ilyen suliba, ahol a csajok kikérik maguknak a fogdosást :D
2012. dec. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
korod?
2012. dec. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általánosban még így megy ez, középsuliban változni fog, de addigra te is változol. ne szomorkodj.
2012. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
13 eves vagyok, az osztalyban a lekisebb 21-en vagyunk, 3 tanulo vagyok. Es nemhiszem,hogy ez valtozni fog. Es a tegnap beszeltuk suliban,hogy ki hol szilveszterezik, a tobbi osztalytarsam egyut fog,,, kb. de bezeg engem nem hivott senki ,hogy tartsak veluk...
2012. dec. 18. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:

dettó. mármint engem nem fogdosnak ,de nem is csúfolnak.. hátam mögött azt mondta az egyik fiú h én vagyok az egyik legszebb lány az osztályból ,ami durva mert nekem úgy tűnt hogy nagyon nem bírnak meg rondának tartanak..


15/L

2012. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!