Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek a párommal?

Figyelt kérdés
Egy éve leszünk együtt, egyszer már jártunk, több mint 4éve ismerem. Imádjuk egymást, szerelmesek vagyunk, tervezzük a jövőt, hamarosan eljegyzés, de vmi nem oké. Olyan mintha nem akarna, nem mutatja ki eléggé hogy szeret. Mivel szeretet hiányom van elkezdtem ismerkedni pasikkal. Semmi komoly csak dumálok velük, de van egy srác akivel már kb 2-3hónapja msn-en dumálok, neki nagyon tetszem, mindig bókol, tök szépeket mond(barátom már rég elfelejtette mi az h bókolni). Tudom hogy nem csalnám meg a barátom, de annyira jó azzal a sráccal dumálni és olyan jól esik hogy tetszem neki, és lassan úgy érzem hogy több mint haver. Nem szerelem, de már nem csak szexuálisan vonzódom hozzá. Mit tegyek? Megbeszéljem ezt a barátommal? De az a baj, hogy más sokszor panaszkodtam neki hogy mért nem foglalkozik többet velem, meg h mért van az hogy ugy veszem észre hogy nem kíván annyira. Ő állítja hogy szeret, 100% h nem csal meg. Kicsit mintha megunt volna, nincs ötletem már hogy mivel dobjam fel a kapcsolatot. Mit csináljak? Ilyesszem kicsit meg azzal hogy elmondom neki ezt a msn-es srác dolgot? De ahogy ismerem, nem változtatna hírtelen, inkább magába fordulna és megsértődne és akkor még annál inkább se lenne "aktív". Annyira unom már hogy 7végén találkozunk, egyszer szexelünk, az is 15perc, ha mászok rá elfogadja, ha nem mászok neki ugy is jó. Mit mondjak neki? Mi erre a megoldás. Minél több választ várok. Létszi írjatok. (ja ő 24 én 20)
2008. máj. 28. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte leírtál engem...ugynez msn-en srác több mint haver...hát...komolyan ugyanez vagyok én is.Én elmondtam a "páromnak" de aztán majdnem ki is dobott érte.Azt ajánlom h ne mondd el,mert akk csak besértődik..ilyenek a pasik. Üdv,és sok sikert!Bea
2008. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég érdekes. És így akarsz eljegyzést? Na elmesélek neked egy sztorit a barátnőmmel történt meg kb ennyi idősen. Ő is msn-ezett egy sráccal aki folyton bókolt meg minden és éppen nem voltak túl joban a pasijával így szakított vele és talizott a sráccal, aztán második alkalommal, mondta neki a csávó, hogy ő tulajdonképpen nem akar semmi komolyat tőle. Szóval egyedül maradt. Vissza akart ugyan menni a pasijához, de neki már nem kellett.

A lényeg hogy a neten mindenki azt ír amit akar, lehet nem is gondolja komolyan, ha nem működik jól a kapcsolatod akkor inkább maradj egyedül, szóval azért ne legyél vele, hogy legyen valakid.

Ezt át kell rágnod magadban, hogy te szereted-e még, mit érzel és mit vagy hajlandó megtenni a kapcsolatotokért.

Talán elmehetnétek sátorozni vagy ilyesmi, az összehozza az embereket. De eljegyzés előtt érdemes lenne összeköltözni, hogy úgy működik-e, mert ha már így sem jó. Szóval beszélgess vele, de nem azt mond hogy "foglalkozz többet velem", vagy "bókolj többet", ez nem vezet semmire, hanem inkább szervezz programokat, túrát, kirándulást ilyenek.

2008. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

igazabol nem ertem a problemat. most akkor szerelmesek vagytok meg imadjatok egymast es tervezitek a jovot, eljegyzest, vagy ugy kell ramasznod, nem foglalkozik veled, nem bokol, nem kivan... szerintem a ketto egyutt nem megy. Nem lehet, hogy csak te szereted, tervezed a jovot? Lehet, hogy mar elmult a szerelem, csak te erolteted, reszerol mar csak megszokas? Nezz jo melyen magadba es probald elemezni a kapcsolatot. Ha ugy erzed, elmult benne, tovabb kell lepni, ha te szeretned folytatni, akkor is. Vagy probald meg elcsabitani ujra, feltekennye tenni sajnos nem jo otlet. Ettol esetleg feljogositva erzi magat, hogy o is mas utan nezzen. Neked hogy esne?

Ha mar nem tudjatok rendbehozni, szakits vele, kezdj uj eletet. Mas is van a vilagon. Ha vele akarsz lenni, vele kell beszelned es dolgoznod kell azon, hogy rendbehozd a dolgot. Egy harmadikat bevonni nem jo taktika, nem fair a harmadikkal szemben sem a baratoddal szemben sem.

Sok sikert!

2008. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ehhez hasonló problémáknál szoktam ajánlani a szeretetnyelvekről szóló könyvet: [link]


Zanzásítva itt is találsz róla dolgokat, bár szerintem néhol épp a lényeg sikkad el.



[link]

[link]

[link]

[link]

2008. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy gáz de én mimdig megmondom neki, most azért vagyok rosszkedvű,hisztis..stb... mert szeretet hiányom van.Régebben én is így ki voltam.De megbeszéltük és ilyenkor mindig nagyon megszeretget,ha szólok. Most már csak ritkán jön rám
2008. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy én is ilyen hisztis tudok lenni. Ő mindig azt mondja h hisztizek, de ezek a problémák tényleg vannak, csak ő nem veszi észre mert neki egyértelmű h én szeretem őt és hogy ő is engem, akkor mi problémánk lehetne. Biztos vagyok benne hogy szeretem, és hogy ő is engem, és nem csalnám meg, meg nem hagynám ott egy msn-es srác miatt, de csábító... És ilyenkor tűnik fel úgy isten igazán hogy mások a csillagot lehoznák értem, ő meg már a kisujját se mozdítja azért hogy jobb legyen. És rákérdezek hetente De akkor mért ilyen semleges???
2008. máj. 28. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
szerintem kérdezd meg őszintén, mit érez. Mondd, hogy úgy érzed, már semmi nem olyan, mint régen, és kétségek közt hagy, hogy nem is igazán szeret. Kérdezd meg, nem lát-e különbséget a kezdeteket összehasonlítva a mosttal, és nem hiányzik e neki az a tűz.., és kérd meg gondolkodjon el rajta, mert ha nem szeret, az inkább most derüljön ki.Sajnos én is így jártam, de legalább kiderült, és hálás vagyok az őszinteségéért.
2008. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 29. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!