Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mire gondol/mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mire gondol/mit akar egy férfi?

Figyelt kérdés
Nem akarom hosszúra húzni a történetet, pedig az. A lényeg , hogy én egy 25 éves nö vagyok, egy nem jól müködö párkapcsolatban. Megismerkedtem egy 26 éves férfival, akivel nagyon jól megértjük egymást. Többször feljött a szó róla, hogy milyen jó lenne, ha összejönnénk. Én tegnap, miután helyre raktam az érzéseim, céloztam rá, hogy részemröl több is lehetne. Arra gondoltam, hogy elhagyom a mostani párom, mert már egyébként is rossz a kapcsolat, már szerelmet sem érzek, és kezdhetnék egy ùjat. Igaz ezt így nem mondtam, csak azt, hogy ebböl a mi kapcsolatunkból, ki tudja, még komolyabb is lehet. Erre ö azt mondta, hogy ez nem lehetséges úgysem, mert mi nem tudunk együtt lenni. Ezen meglepödtem, mert eddig mindig ö mondta, hogy mennyire szeretne velem élni...kérdeztem volna tovább, de azt mondta, hogy hagyjuk. Kérdésem az lenne, hogy ez most mit jelent? Nem is gondolta komolyan velem? Vagy megijedt a lehetöségtöl? Vagy akarja, csak nem hiszi, hogy össze fog jönni és nem akarja magàt beleélni?

2012. dec. 19. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik ennyiből, hogy amikor valóssá vált a lehetősége annak, hogy összejöjjetek, ne csak szó legyen róla, akkor berezelt, és már nem is akarja annyira. Ha részéről nincs akadálya egyébként annak, hogy egy pár legyetek, akkor meg egy kicsit kihasználás szaga is van a dolognak. Szóval csak addig voltál érdekes, amíg mástól elszedhetett, de amikor már megkaphat, akkor nem kellesz. De lehet hogy nem így van, talán más máshogy látja majd.
2012. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

NŐK! Istenem!


Bevallod magadnak is h sz@r a kapcsolatod és az nem 1.ik napról as másikra lett rossz hanem már hosszú ideje.

Már rég ki kellett volna lépned belőle.


De neked az jó mert jobb mint a semmi...


Egyébként meg elsőre hagyd ott a pasid és utána hitegesd a srácot.

2012. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja egyébként meg nem ijedt meg h komolyat akarnál, hanem az a baj h pasid van annak nem örül...
2012. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az alapkérdésre válaszolva mindenki másra gondol, akármilyen helyzetben.

Innentől lényegtelen a szituáció.

2012. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dorky ***** válasza:
Mondjuk én nöként ugyan így nem tudom mire gondolhat, de arra tippelnék, hogy jobb lenne nem célozgatni, hanem megmondani neki kerek perec, hogy mit gondolsz. Mert talán ebböl nem egyértelmü annyira, hogy el is hagynád a párod, mint ha kimondanád. Lehet ö ùgy vette, hogy csak eljátszottál a gondolattal. Szerintem inkább csak nem meri magát beleélni.
2012. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általánosítani egy-két ember alapján nem lehet, ezért csak röviden elmondom, velem mi történt. Hasonló ehhez. Fél évig aktívan ostromolt egy férfi, de az egész se veled, se nélküled kapcsolat volt. Rengetegszer próbált velem összejönni egy hónap leforgása alatt, aztán mikor én reagáltam, akkor mondvacsinált okokkal lekoptatott. Ahogy kezdtem eltávolodni tőle, újra közeledett, de amint én is léptem volna, megint semmi. Az egészben az volt a legjobb, hogy megszakítani a kapcsolatot abszolút nem volt (sőt még mai napig is alig) hajlandó megszakítani. Én voltam az, aki kiszálltam, de ő még ma is keres, és elmondja, mennyire hiányzik neki, hogy lásson stb...

Hangsúlyozom! Ez egy példa, tehát nem minden férfi ilyen! :)

2012. dec. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!