Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ilyen maradok vagy majd megváltozik, ha találkozok egy olyan fiúval aki tovább tud ezen lépni és még mindig akar?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tetszettem egy fiúnak. Ő is nekem, de sikerült megbántanom. Amit nagyon nem akartam. Nem tudtuk megbeszélni. Amikor megláttam mindig lemerevedtem. Ő úgy csinál, mintha nem történt volna semmi. Ha adódik megint ilyen alkalom, hogy összejöhetnék valakivel, hogy csináljam hogy ne bántsam meg (akaratom elenére)?

15/l


2012. dec. 19. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel a fiúval sincs veszve az ügy, ha szóban nem megy, akkor írj neki ennyit csak, "sajnálom, esetleg megbeszélhetnénk valamikor?"
2012. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!