Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtanulni a dominaságot? Hogyan kell ezt szép lassan bevezetni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

A hajlam már kiskorom óta megvan bennem, de most lett olan párom aki azt hiszem érdeklődik az alárendelt szerep iránt, többször is beszélgettünk erről, hogy szeretne egy nyakörvet, ha az arcára ülnék, elfenekelném stb.


Viszont mivel tapasztalatlan vagyok az ilyesmiben, félek tőle hogy valamilyen fizikai vagy lelki traumát okozok neki, pl elszorítom az ereit mert rosszul kötözöm ki.

Van valami olyan oldal ahol le vannak ezek írva?



2012. dec. 20. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

"félek tőle"


Ha félsz akkor nem leszel te jó domináns fél...

2012. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Patrik24 ***** válasza:
13%
Na most ezért le leszek pontozva de nem érdekel:D Ezt nem megtanulni kell, hanem kigyógyulni belőle.
2012. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Miért, nem hiszem, hogy a dominancia nem párosul felelősséggel. Mégiscsak rámbízza magát.

Nem akarok vele a balesetire rohangálni mert valamit rosszul csináltam.

2012. dec. 20. 16:32
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Egy csomó oldal van, ahol ilyeneket lehet olvasni, csak egy keresőt kellene használni hozzá.

Egyébként ezt nem "szép lassan bevezetni" szokták, hanem egyszerűen csinálni addig, amíg mindkét félnek jó.

2012. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért mégsem kéne csak úgy egy karvastagságú felcsatolhatóssal indítani, nem?
2012. dec. 20. 16:35
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, ilyen oldalakra például kíváncsi lennék. Melyik az ami jobb, melyik az amelyik hülyeség stb.
2012. dec. 20. 16:38
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem regisztrál ide:


[link]


itt találsz történeteket, amiből tanulhatsz, fórumozhatsz a témában, stb...

2012. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Makacs Kun ***** válasza:
100%

[link]

Varnyu intelligens, ért hozzá, szerintem megbízható.


Most pedig én is adok tanácsokat:)

Erek elszorítása ellen: kérdezd meg, nem szoros-e? Később is kérdezd meg, nem zsibbad-e? Ha igen, akkor szoros. Lazítani kell rajta. A bőrbilincs biztonságosabb (olyan, mint egy megfelelő bőr nyakörv, bokákra, csuklókra csatolható, van rajta egy vastag fémkarika, ahhoz már lehet kötelet kötni. Kisebb kutyákra való nyakörv is jó lehet esetleg.

Legyen egy menekülőszava vagy menekülőjele a párodnak, mellyel képes jelezni majd, ha túl kemény neki a dolog. Akkor hagyd abba! Például: "csigatészta", vagy valami más, nem a szituációba illő szó vagy jel. Az, hogy "jaj, ne" nem alkalmas :)

Kemény dolgokkal (bot, pálca) párnázott részeket üss csak, csontosakat ne, mert sokkal nagyobbakat ütnek, mint hinnétek - csont törés is lehet belőle. Praktikusan: biztonságosan pálcázni talpat, feneket, combizmot lehet esetleg. De a legbiztonságosabb a talp, és legföljebb félerővel üsd szerintem :) Félerő az, aminél tudnál kétszer nagyobbat ütni. Fenekelni inkább fakanállal, porolóval, derékszíj bőr részével kezdd szerintem, pálcával nagyon könnyen véresre verheted. Korbácsok is jók, de a véresre verés némelyik fajtánál könnyen előfordulhat.

Inkább kisebbeket üss, de többször és esetleg gyorsabban, a fájdalomérzet fokozódik, de nem kell a vért takarítani, meg a párod sebeit bekötözni :)

Csontos részekre - a hátra például - ostor, korbács, tehát nem kemény eszköz ajánlott.

Fájdalom okozás nélkül is lehet, hogy élvezne dolgokat: például ha csókolgathatja a lábad, talpad nyalhatja. Nyalhat más testrészt is, ha kedvetek van hozzá :)

Lehet, hogy szeretné, ha a szájába pisilnél, esetleg leköpnéd.


A lényeg az, hogy beszéljétek meg, mihez van mindkettőtöknek kedve. Ha fájdalmat akar, amilyen mértékűre vágyik, azt legalább kettővel osszad el, de inkább hárommal, mert szinte biztos, hogy még az is majdnem sok lesz neki. Később még keményebb lehetsz, ha az nem elég.

Ha meg van kötve, magatehetetlen, soha ne hagyd magára egy pillanatra se, nehogy valami nem várt esemény miatt meghaljon. Például tűz üt ki, de nem tud elmenni. Eljátszhatod esetleg, hogy magára hagyod, de valójában tartsd szemmel folyamatosan.

2012. dec. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Szia! Ez elég jó leírás talán:

[link]

2012. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

És még annyit, hogy teljesen normális, ha félsz, ez jó, mert pont ez fog megóvni attól, hogy túlzásba ess és hülyeséget csinálj. A fokozatosság a lényeg.

És ne törődj azokkal, akik szerint ez beteg dolog, vannak sajnos fantáziátlan és korlátolt emberek, ezzel a ténnyel együtt kell élni. Amíg kölcsönös megegyezésen alapul és mindketten élvezitek, addig teljesen oké. Ki mondja, hogy nem az, és milyen alapon? Jó játszadozást! :)

2012. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!