Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit gondoljak, akarhat valamit?

Figyelt kérdés
van egy srác mikor megláttam külsőre nagyon megtetszett aztán elkezdtünk dumálni és nagyon jó volt mert vele önmagam lehetek a srác legjobb haverja azt mondta esélyem sincs nála ne is reménykedjek de azóta már minden nap találkozunk és nem nagyon történt semmi köztünk csak egyszer egy csók de folyton keres meg hív meg fizet nekem mindent ezt senkivel nem csinálja azt mondták a barátai mivel mindig velem lóg tudom hogy máshogy kezel de nem tudom mi tartja vissza attól hogy lépjen az egyik legjobb lány barátja már úgy veszi h én a barátnője vagyok olyan ez mint valami érintések nélküli kapcsolat és nem értem

2012. dec. 25. 04:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.


22f

2012. dec. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a leírtak alapján, nagyon bejössz neki. És ha rákérdeznél? Én azt tenném. Lehet, hogy a "menő srác" mögött egy kis félénkség is van. Bátorítsd.
2012. dec. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is csak fél. Próbálj meg te kezdeményezni:)

Ha nem bírna téged vagy még annál is több, akkor nem lenne folyton veled.:)

2012. dec. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
valamit biztos, minimum legjobb barát vagy neki :) de szerintem több is lehet. Volt csók?? én nem csókolom meg azt aki nem tetszik :o vagy megegyeztetek előtte h csak baráti csók? mert az más, de ha csak úgy :o :D
2012. dec. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebből még minden lehet, vagy semmi-pont félúton vagytok:D
2012. dec. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csók úgy volt h az exem odajött és magyarázott nekem de semmi vita meg semmi és akkor jött oda a srác és odafordított és lekapott
2012. dec. 25. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor elolvastam a csókot, csak annyit tudtam reagálni h de édes :D De ha tetszik, akkor ez után miért nem léptél? Ha te megcsókolnál vkit nem várnád el hogy ő is lépjen? Lehet hogy csak arra vár hogy te is tegyél valamit. Sok sikert hozzátok :D
2013. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat azóta már összejöttünk :D
2013. jan. 27. 03:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!