Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HOgyan mondjam el anyáméknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOgyan mondjam el anyáméknak h van egy nálam 15 ével idösebb nö akivel együtt vagyok? F 22, N37 tökéletes a kapcsolatunk szeressük egymást.

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
felnőtt ember vagy, öregem.
2012. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk így, ahogy leírtad.


De ha te még ezen izgulsz, akkor neked baromira nem való a kapcsolat. Lévén még gyerek vagy... Ha 22 évesen nem tudod a saját életedet, boldogságodat felvállalni, akkor húzás vissza a gyerekszobába.

2012. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anya, van egy nálam 15 ével idösebb nö akivel együtt vagyok.

valami ilyesmire gondoltam, de szabadn változtathatsz rajta 1-2 aszót, nem sértődök meg.



De most komolyan szted hányféleképpen lehet elmondani?:D

2012. dec. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!