Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, akik parkapcsolatban vagytok, beleszoltok- e egymas oltozkodesebe?

Figyelt kérdés
Foleg arra gondolok, hogy a fiu/ferfi megmondja a lanynak/nonek hogy pl. miniszoknyat ne vegyen fel, mert k.rv.s? Minden korosztaly, es kapcsolodo tema erdekel.

2012. dec. 26. 18:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem szólok bele, mert a barátnőm tudja, hogy hol a határ
2012. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem annyival megtisztelhetne hogy ne k*rvásan öltözködjön ha már szeret....
2012. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
OK, es szerintetek mi az a hatar ami meg ok, es ami mar sok?
2012. dec. 26. 18:06
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha bulizni megyünk akkor egyáltalán nincs ellenemre, de ha üzleti ebédre akkor sem kell szólnom, h mit vegyen fel. Szóval autonóm, tudja mit akarok, ezért szeretem
2012. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ne legyen kinn a hasa, de nem a qrvásság miatt, hanem egészségügyi okokból. továbbá a miniszoknya tökéletesen takarja el a segget, sőt kicsit nyúljon túl rajta.
2012. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Javasolni szoktam neki, hogy ehhez a gatyához inkább a másik cipő illene. Persze nem mindig fogadja meg a tanácsomat, de nem is akarom ráerőltetni az ízlésemet.


Néha szeretek kicsit kiöltözni ha bulizni megyek, de mindketten tudjuk, hogy ez kinek szól :D Valamivel fenn kell tartani az érdeklődést, és amikor látom, hogy büszke rám, úgy virít mellettem az nagyon jó érzés.

2012. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi nem szólunk bele egymás öltözködésébe egyáltalán, bár néha jó lenne, ha párom 1-2 ruhadarabot kihagyna, mert vannak borzalmas darabjai, de ha ő abban érzi jól magát, hát legyen. :) 25N
2012. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Elmondom a véleményem, de nem döntök helyette.

Ő egyszer mondta, hogy azt a miniszoknyát ne vegyem fel, mert túl rövid. Ekkor leültettem és elmondtam, hogy a véleményét szívesen meghallgatom, de sem most, sem később nem szabhatja meg, hogyan öltözködöm. Elfogadta, és ez így tökéletes :)

2012. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
En regebben kihivobban oltoztem, es a fiuk nem vettek komolyan (talan ezert se). Azota van egy elettarsam, es o megmondta, hogy az neki ugy sok, neki nem felel meg ha a mellem kilog, meg a rovid szoknya stb... Elfogadtam, es van egy nagyon jo kapcsolatom egy olyan ferfivel, akinek helyen az ertekrendje, es nem erti a nok miert az utcara oltoznek ki, miert a vilagnak, es nem otthon a partneruknek. Itthon szoktam persze, es ez csak neki szol. Viszont idegesit, hogy masok barmit felvehetnek, es a vilag megsem valtozott, attol, hogy en igen. Szoval nem is tudom, hogy ertitek- e a dilemmamat...
2012. dec. 26. 22:00
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát most választhatsz hogy kihivó cuccban rázod a p*csádat vagy egy olyan férfinak kedveskedsz akit te szeretsz.
2012. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!