Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jelentkezik keressem?

Figyelt kérdés
2 hónapos kapcsolatban vagyok. A párom elég feledékeny típus, sokszor elfelejt dolgokat.Pár napra elutazott külföldre. Neten tartottuk a kapcsolatot. 3 napja beszéltük, hogyha hazaér megcsörget, és megyek majd hozzá. Hajnalban ér valamikor haza, számításaim szerint, olyan 2-3 óra fele. Mivel volt már rá példa, hogy elfelejtett szólni mikor megbeszéltük így kicsit aggódom, hogy most is elfelejt jelentkezni. Szerintetek keressem, ha 3-ig nem csörög?
2012. dec. 29. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamit írni akartam, de elfelejtettem.
2012. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne keresd már egyből. Várjál vagy 2 napot.
2012. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de ha te fontos vagy egy pasinak, feledékenység ide, feledékenység oda-az hozzád érkezik meg, mert alig várja hogy lásson.
2012. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először azt hittem elfelejt hazajönni
2012. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki megígéri hogy felhív, akkor tartsa be!

Ne hívd fel, mert nem te ígérted hogy keresed, hanem ő.


Ezt f.sziként mondom, ne add alább soha! Aki amit ígér, tartsa meg!

2012. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Noteszt vegyél neki.
2012. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!