Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttál olyan home-videot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttál olyan home-videot, amin a párod van az elozo barátjával? Hogy lehet túltenni magad ezen a "traumán"?

Figyelt kérdés

Egy veletlen "balesetnek" koszonhetoen beleneztem a parom "homevideojaba", amit az elozo baratjaval keszitett.


Amugy rendkivul jo a parkapcsolatunk mind a szex teren, mind erzelmileg.

Nagyon szeretjuk egymast!

Amikor idekoltozott hozzam, az oreg CD-i bekerultek az en lomis cuccaim koze - a garazsba.. , szoval biztos vagyok benne, hogy nem nezegette a felvetelt, es maximalisan elhiszem neki, hogy elfelejtette a felvetel/CD letezeset.

Tudom, hogy nem jelent szamara semmit az elozo baratja, es a felvetel.


Ennek ellenere remkepek gyotornek azota, ha ebren vagyok/ha alszom be-be villannak kockak a felvetelbol...

Azota kisse ellenseges vagyok a parommal vagy eppen csak osszetort, amikor eszembe jut a felvetel.

Tudom, hogy nem csalt meg, de megis olyan erzesem van...talan mert lattam, hogy mas ferfi erinti utanam.!(?)

Nagyon nem szeretnem elvesziteni, de tudom, hogy lassan az agyara megyek a lehangoltsagommal vagy eppen a mogorvasagommal. Egyszere mar mondtam is neki, hogy gyulolom, amiert ilyen felelotlenul kezelte a felvetelt, es eselyt adott annak, hogy belenezzek.


Hogyan tudnam "kitepni" a felvetel kockait a fejembol???



#home-video
2013. jan. 2. 19:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%
előtted és utánnad is szúrni fogja valaki ez biztos,csak azt max nem látod
2013. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Inkább túl kellene tenned rajta magad. Elvégre előtte is tudtad, hogy volt már más férfival, ráadásul nem utánad érintette más, hanem előtted. Arra kellene gondolnod, hogy szereted és fontos neked, nem arra, hogy hogyan kufirolt az exével.
2013. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Biztos voltam benne, hogy hamar megjelennek

a magukat viccesnek velt emberkek...

Koszonjuk az epito jellegu hozzaszolast.

2013. jan. 2. 19:07
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
figyelj már a kérdésed egy vicc azon akadtál fent hogy valaki szúrta a társad..fogják is hidd el..ezt miért kell negativan kommentálnod?nehogy reménkedj a holtodiglan holtomiglan ásó kapa harang storyban egyébként hálás lehetnél hogy időt energiát és pénzt fordittok arra hogy valamiféle vigaszt adjak igaz nyers formában
2013. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

A kommentem az elso valaszadonak szolt.


A masodik valaszadonak koszonom a kommenjet, de pont az a bajom, hogy keptelen vagyok tultenni magam, megha tisztaban is vagyok a tenyekkel: szeretjuk egymast, es voltak elottem emberek...

2013. jan. 2. 19:11
 6/23 A kérdező kommentje:
Te nem csak tusko, hanem ostoba is vagy!
2013. jan. 2. 19:14
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
popsiba is kapta a kedves?:)rakd már fel netre :)
2013. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#1 #4: fordíthatnál pénzt és energiát arra is, hogy megtanuld a magyar helyesírás alapjait, azzal többre mennél talán.
2013. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem, oda nem.


Oda Te kaptad, apadtol! - Batmannek oltozve.

2013. jan. 2. 19:22
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ez szar ügy. Az életben nem fogod elfelejteni, mindig ott marad a tüske. Mert, ugye egy dolog tudni és egy teljesen másik dolog látni, ahogy mással van. Véleményem szerint állj elé, mond el mi történt és, hogy ez így nem megy tovább. Inkább most, kvázi békésen mint x hónap/év után teljesen kikészülve és leépítve a másikat.
2013. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!