Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünet, próbáljuk meg külön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet, próbáljuk meg külön?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csak arra lennék kíváncsi, hogy ha a másik fél azt mondja, hogy próbáljuk meg külön 3-4 év együttlét után, az mire utal? Mármint, hogy azt mondja ,hogy majd meglátja, hogy hiányzok e neki vagy sem, meg, hogy ha szeretjük egymást úgy is összehoz az élet, ha meg nem hoz akkor úgy kell lennie!! A kérdésem, hogy van remény, hogy ez nem végleges szakítás és újra rám talál és minden rendben jön vagy ha valaki már itt tart akkor annak már semmi értelme??? Köszi aki válaszol!!!
2013. jan. 4. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Kor és nem? :) Ez is fontos.
2013. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20as évek eleje és a barátom akarja a szünetet, nem is ezt a szót használta, hanem, hogy próbáljuk meg külön, már többször próbált szakítani , de mindig együtt maradtunk, nagyon szeretjük egymást legalábbis én biztos csak sok a vita!!
2013. jan. 4. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem. :)


Sajnos az a valószínű a leírtak alapján, hogy érzelmileg ő még nem igazán nőtt föl. Ha nem erőlteted, még lehet hogy fölnő és visszatalál, de légy képes elnézni ezt neki. Ha érdemes lesz rá (ezt nem biztos hogy később is így fogod gondolni).


Viszont Te egyértelműen az ún. Női Csapdában vagy. A nők a férfiben a kontrollképességet keresik (ez a férfias), ennek valamilyen formájához vonzódnak. És a párod kezében bizony ott van a kontroll, és te úgymond be is dőlsz neki. Ez a kontroll az eltávolodásra irányul, de mégiscsak kontroll, így mégiscsak férfias, és Téged vonz, bármilyen ellentmondásos is ez.


Ennél több okosságot nem tudok mondani, hiszen te érzed, hogy mit kell tenni, de az szerintem elmondható, hogy a jövőtök szebb lehet a szüneten keresztül, mint úgy, hogyha erőlteted az együttmaradást. Sajnálom, hogy nem tudtam jó hírrel szolgálni. :-*

2013. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem, mármint mondtam neki,hogy jó ahogy akarja. De igazából én nem akarom elveszíteni, ugyanúgy szeretem mint az első napon! Mondtam neki, hogy beszéljük meg a dolgokat, de azt mondta, hogy nem akar elege van és, hogy majd látjuk mit hoz a jövő. Hozzá kell tenni, hogy már többször mondta, hogy vége de egy napig tartott kb, mert mindig visszajött, hogy ő szeret engem.Nem értem, hogy akkor azért mert vannak viták...ahelyett hogy figyelne a problémáimra vagy hogy min voltak a viták inkább menekül előlük. Azt a tanácsot is kaptam h ha esetleg visszajönne akkor mondjam meg h bocs de nem kellesz mert akkor majd futni fog utánam meg átértékeli a dolgokat és felelősséget vállal majd a szavaiért és tetteiért.De én ezt nem hiszem, ha még is meggondolná magát én küldjem el??? ez olyan hülyén hangzik mert belehalok ha tényleg elvesztem.
2013. jan. 4. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Értem..


Ez csak megerősít abban, hogy érzelmileg még éretlen. Persze felnő és beérik majd, és megerősödik, és könnyen lehet hogy egy csodálatos férj lesz majd belőle. De nem elég gyorsan és nem elég hamar ahhoz, hogy melletted válhasson azzá.


Bízz abban, hogy az élet tudja a dolgát, és hogy azzal, hogy elvesztesz valakit, csak ajtó nyílik egy sokkal jobb dologra. Komolyan mondom, nem csak a levegőbe beszélek. Engem is hagyott már el valaki, igaz békességben, és több mint egy évig tartott, mire el tudtam végre engedni. És két évvel később döbbentem rá arra, hogy ha nem hagy el, nem indulok el azon az úton, amin el kellett indulnom. Azzal, hogy elhagyott, egy másik életet kaptam tőle. És ez valószínűleg nem egyedi eset, csak mindössze utólag válik láthatóvá...

2013. jan. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!