Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, hogy nem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy nem nagyon érdeklem a fiúkat?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan átlagos vagyok, inkább jobban a száp felé sandít, de nem igazán érdeklem a korombrli fiúkat. Az még nem is lenne baj, ha 1-2 évvel idősebb lenne. 15/L

2013. jan. 5. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
száp felé sandít mi??????
2013. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem kelted fel az érdeklődésüket. majd idővel kikupálódsz, ne aggódj
2013. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Baz*meg 1-es xD

Kevés fiú van körülötted?

Félénkek?

Van csajuk?

2013. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Talán kissé zárkózott vagy.
2013. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy képet :)
2013. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Az még nem is lenne baj, ha 1-2 évvel idősebb lenne."

Nekem mi dolgom lenne egy 15 éves kislánnyal??? A 99%-a gyerek, csak olyan érettnek gondolja magát, és normális dolgokról nem is lehet velük beszélgetni -.-'' Még a korombeliekkel is ritkán.

F17

2013. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, hát ezt kikérem magamnak! Én igenis komoly vagyok, koromhoz képest talán már túl érett is, és nem csak én találom ki, mert rengetegen megállapították már. És ez miatt is lehet az egész.
2013. jan. 5. 20:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát... én meg így hasracsapva nem fogom elhinni, nekem is sokan mondták már 13-14 éves koromban, hogy túl érett vagyok a koromhoz képest, és ez így volt 15 évesen is, nem is tudtam beilleszkedni általánosban az osztályba sose, de ég és föld a 15 éves korom a mostani 17-hez... SZÓVAL nem győztél meg, és erre majd te is rájössz.

F17

2013. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Száp felé sandít, ezen beszartam a röhögéstől. Na hogy miért nem kellesz kutyának se? Mert biztos görény vagy, nem nyitsz feléjük, öntudatos kis görcs lehetsz,amolyan koravén fajta, aki csak nevelni, kioktatni akarja a srácokat, emellett lehethogy ilyen nagy nyakigérő kötött pulcsikban vagy meg semmi dekoratív kinézeted nincs, ami a kapós cicás nőknek igen, és egyszerüen átnéznek rajtad, semmi fogós nincs benne.

Elképzelhető hogy erre felé sandítasz.

2013. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Először is nem akarlak bántani bár lehet ha ezt elolvasod biztos bántásnak fogod venni..

1., Tanulj meg írni ha már érettebbnek akarsz tűnni.

2.,Tudod nem azaz érett ember akinek volt 10 vagy annál több párkapcsolata. És nem is attól ,hogy már középiskolás lett.

3., A korod-béli fiúk itt még tocsognak a hormonlázban úgyhogy nem biztos ,hogy észrevesznek. Hacsak nem rakod ki a melleid és a segged. De ezt nem ajánlom mert a "dámakirálynő" tuti felfigyel rád és elmond mindennek csak annak nem ami valójában vagy.

4., Ha azt akarod ,hogy felfigyeljenek rád, nyílj meg előttük és beszélgess sokat a fiúkkal.

5., Ha majd 18 éves leszel rájössz ,hogy a gyerekkor milyen rövid és ,hogy szarra se elég mert még alig éltél.


" A világ kicsinek tűnik az ablakokon keresztül.De amikor már átléped a küszöböt és kinyitottad a szemed az igazi világra , rájössz majd ,hogy milyen nagy és te milyen keveset tudsz róla.."

2013. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!