Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mennyire tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire tudtok hűségesek maradni egy olyan kapcsolatban (tegyük fel még az elején tart nagyon) ahol sok a vita, és a környezetetekben nagy a kísértés?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen voltam olyan kapcsolatban ahol végig sokat veszekedtünk, ki akart sajátítani, őrült hisztit csinált ha a barátnőimmel beültem valahova dumálni, azt hitte megcsalom. kb 1 hónap után teljesen véletlenül összefutottam az előző pasimmal, jót dumáltunk.. és akkor ott megcsókoltuk egymást. ha kicsit is hagyom magam sodródni, le is feküdtünk volna...de nem történt meg.


nekem ez volt a tapasztalatom veszekedős párkapcsolatban. szerencsére a férjemmel való kapcsolatom sose volt ilyen:)


azt kéne tudni, mi a veszekedések oka!!!


26/N

2013. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az, hogy féltékeny vagyok állandóan, de csak is azért, mert a párom közvetlen fajta ember, és látszólag más ismerőseinek sokszor többet ad mint nekem. Állandóan felhozom neki, hogy jó lenne ha néha velem is éreztetné hogy fontos vagyok neki, de ő mindig azt válaszolja, hogy nincs ehhez hozzá szokva, az előző kapcsolata (4 évig tartott) is olyan volt, hogy kevés odafigyelést kapott és a párja sem igényelte nagyon, ő pedig hozzászokott ehhez.
2013. jan. 7. 10:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit nyugodj meg. Írtad, hogy az elején tart, így még bármi lehet belőle. Megcsalni én rossz kapcsolatban sem csaltam meg senkit, inkább kiléptem belőle, ha már menthetetlen volt a dolog. Ez elvi kérdés.
2013. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egy hűséges típus vagyok.

Ha a kapcsolatban sok a vita, meggondolom, hogy egyáltalán életképes e, ha nem , hát nincs hosszú élete.

Új kapcsolatot csak ez után tudok elképzelni.

Ha véletlenül előfordulna egy olyan eset,hogy találkoznák egy olyan fiúval, aki nagy hatással lenne rám, és szeretne is velem összejönni, akkor is előbb az előző kapcsolatom lezárása után próbálkoznék. Így lehet, hogy a két szék közül a földre pottyannék, de akkor is így a tisztességes.

2013. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó ilyen véleményeket olvasni, csak nekem világ életemben a viszonzatlan szerelem/szeretet volt a legfőbb bajom, és minden féltékenységi jelenet tőlem onnan indul, hogy emiatt kevesebbnek érzem magam a konkurenciánál.
2013. jan. 7. 11:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Előbb magadban kell rendet tenned, hogy utána tudj lépni.
2013. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ez normális? Baj az, ha kis viszonzást várok szeretet terén, hogy valaki éreztesse velem, hogy fontos vagyok neki? Ennyi erővel egy darab fa is lehetne a párom
2013. jan. 7. 11:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális, hogy viszonzásra vágysz, persze. Ha egy kis idő elteltével sem érzed ezt, egyáltalán semmi jelét nem látod annak, hogy viszonozza az érzéseidet, akkor szerintem lépj ki belőle. Nem éri meg sokáig egy olyan kapcsolatban élni, ahol nincs viszonzás. Ezzel csak jobban belebonyolódsz a dologba, és még több sérelem fog érni emiatt. Kitartás:)
2013. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!