Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami ötletetetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami ötletetetek hogy rakják helyre egy pasit?

Figyelt kérdés
Elég hosszú történetem van: Van egy fiú, akit nem olyan rég óta ismerek, de tökéletesen vonzózunk egymáshoz testileg. Megállapodtunk, hogy a kapcsolatunk alapja a barátság extrákkal, mert ő kalandozó típus , meg én is az voltam eddig. Lefeküdtem vele, üdv a viszonyunk elég jóra fordult, kezdtem megbízni benne, pontosan úgy mint a filmben. Amikor hibáztam, megbántottam, de annyira láthatóan vígasztalt hogy végül elsírtam magam a vállán. Akkor rájöttem hogy szeretem, mêg hogy vakon bízok benne.... Az az egyetlen probléma merült fel hogy ő még mindig megmaradt kalandornak és az egyik közeli barátnőmmel találkozgat , ami elég rosszul esik. Szeretném magam felé fordítani, vagy legalábbis úgy helyrerakni a pasit, hogy egy életre elmenjen a kedve a több nős életformától, és döntse el végre kellek e neki. Várom az ötleteket hogy mit csináljak!

#Barátság extrákkal #bonyorult kapcsolat
2013. jan. 8. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna. A pasid soha nem fogja megtudni milyen az igazi szerelem, a kitartás és a hűség. Dobd ki a p*csába.
2013. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te ennek a pasinak nem kellesz, max. ürítésre.Vagy már arra sem.


Ha kellettél volna, akkor egy szó nélkül maga állt volna le a nőzéssel.Önmaga. Tudok ilyenről, lett már kutyából szalonna-legalábbis addig mig mellette voltam.

2013. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat. Azt teszi, amiben megállapodtatok.
2013. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nő, de ilyenkor nem azt szoktátok csinálni, hogy féltékennyé próbáljátok tenni? A reakciójából kiderül az igazság.

Vagy mondd el neki, hogy te komolyabb kapcsolatot szeretnél, és ha úgy érzi, ő ezt neked nem tudja megadni, legyen vége. Amúgy ez a legtisztességesebb.

De sztem tényleg ő csak ahhoz tartja magát, amiben megállapodtatok: barátság extrákkal. Másra sztem nem fogsz kelleni neki. EGy pasit nem lehet "helyre rakni". :D

Úgyhogy sztem felejtsd el, főleg, ha más lányok felé is kacsingat... hol van itt a női büszkeség?

2013. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:) szerintem tényleg az lesz a legjobb ha megpróbálom elfelejteni :/ vagy kipróbálom hogy hogy reagál ha mással vagyok:)
2013. jan. 8. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!