Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak jatszik velem? Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak jatszik velem? Szerintetek mit higgyek?

Figyelt kérdés
van egy fiu akivel egy evet jartam kb, de ez tavolkapcsolat volt de gyakran taliztunk meg minden volt, naon szeretük egymast, es akor meg szakitot azert mert mondta hogy nem jo ez a tav meg blabla, volt baratnöje meg szakitot vele, es nyaron megint taliztunk es jartunk picit...meg nah meg volt minden aban a napokban. azt mondta hogy meg szeretet egsez idö alat es amiat szakitot a lanyal...de nem akar jarni velem scak mikor ot vagyok a közelben...es igy msn alig ir de azt mondja hgoy szeret mit gondoljak?? sokan azt mondjak csak jacik velem?? mit gondljak?? köszi a valaszokat :*
2009. aug. 27. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
OFF: játszik
2009. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem először tanulj meg írni.

16/L Honey

2009. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!