Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék végre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék végre egy normális, magabiztos férfit/fiút?

Figyelt kérdés

Nagyon unom már ezt a felhozatalt. Sosem általánosítok a rossz tapasztalataim miatt, bizakodok, de már tényleg nagyon unom néha.

Én nagyjából 2 "típusba" futottam bele. Vagy az, aki kőbunkó, és sz*rik a belsőmre, nincsen lelki mélysége, ezért képtelen vagyok elviselni hosszú távon, és meg sem kívánok egy ilyen embert, szóval leépítem őket mielőtt még bármibe is belebonyolódnánk, de persze ilyenkor én vagyok a h*lye. A másik féle pedig az állandóan, indokolatlanul s*ggnyalásig bókolós fiúkák. Nem bírom elviselni sem azt, ha papucs valaki, de azt sem, ha én vagyok alárendelt szerepben. Egy magabiztos, férfias, okos, jólelkű pasit szeretnék már...


Unom a bunkókat és a sérülteket is. :S


20/l


2013. jan. 8. 23:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Te mit tudsz nyújtani mindezért?
2013. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

1.nek jogos a kérdése.

ami a sérülteket illeti: ez viszont jogos igény.

2013. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Az én baráti társaságom és én is a középúton vagyunk, nem tudom merre felé válogatsz, de ezek szerint nem jó helyen. :)) 19/F
2013. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
51%

Megtaláltad akit keresel

22 F

2013. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
67%

majd itt biztos lesz 78 jelentkező, abból 74 már a 3. levél után kiesik :)


egyébként hol laksz?

2013. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

#1 Ennek elbírálása nem az én feladatom, hanem a leendő partneremé. De a folytonos s*ggnyalás pont azért nem fekszik nekem, mert úgy érzem, hogy indokolatlan, utálom, ha tündérként kezelnek, mert nem vagyok.


Igyekszem magamat adni, sosem játszom meg magam, és próbálok változtatni a rossz tulajdonságaimon, de csakis a saját kedvemért. Az a célom, hogy ha ismerkedek, akkor ne a fiú alakítson engem, hanem már egy kész embert kapjon, aki nem árul zsákbamacskát, és szabadon el tudja dönteni, hogy szimpatikus vagyok vagy nem.

2013. jan. 9. 00:03
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Értem, átérzem a problémádat teljesen, de nyugi, vannak kivételek. :)

Azt javaslom, hogy ha lehet, ne neten ismerkedj, hanem élőben, méghozzá olyan helyen, ahol veled hasonló érdeklődésű egyének vannak veled összezárva.

2013. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
89%
Sok okos dolgot oktatnak az iskolákban, de azt, hogy hogyan legyünk jobb emberek, azt nem.
2013. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
69%
Sehol, mert azokat már kifogták a normális, magabiztos nők. Neked már csak a bunkók és sérültek jutnak :D
2013. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
80%
Ez nehez. En is ilyet keresek csajban, de az elmult 6 ev skertelen. Par rovidebb kapcsolat, egy ribanc, egy buta, es egy szociopata utan mar kezd fogyni a remenyem :D
2013. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!