Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukám folyton piszkál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám folyton piszkál a szerelmem miatt, hogy "ilyen szép lánynak hogy lehet ilyen jelentéktelen barátja". Hogyan véssem már az eszébe, hogy nekem ő szép?

Figyelt kérdés
21/l
2013. jan. 11. 01:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott anyád, ha ilyen felszínes.


Viccet félretéve, mondd el neki is, hogy ő szerinted szép, és különben sincs beleszólása a dolgaidba.

2013. jan. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig jobb, mint esetemben: "egy ilyen senkinek, mint te, hogy lehet ilyen jó csaja" - mondja anyám.


Egyszerűen szard le a véleményét, vagy kérd meg rá, hogy tartsa meg magának.

2013. jan. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nálam is az a szitu mint a másodiknál. anyám mindig kérdezi, h hogy a francba van ilyen szép barátnőm, és csináljak magammal vmit ha meg akarom tartani hosszabb időre.
2013. jan. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi évesen már nyugodtan lesz@rharnád édesanyád véleményét a pároddal kapcsolatban.
2013. jan. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az anyukák általában mindig nyersebbek, míg a gyerkőc fiatalabb korban van (és a 21 az még mindig az), amolyan "elvesztési" érzés kerülgetheti őket.
2013. jan. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

mondd meg neki hogy: attól h neked nem sikerült jó pasit kifogni .. :) már ha faterod is ennyire agyament :D

egyéb esetbe egyik füleden be másikon ki.. [csak nehogy 1ik nap rá másszon a jelentéktelen pasidra a kis puma :D]

2013. jan. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
üzend meg anyukádnak hogy "nekem kell vele élnem nem neked akkor neked nem tök mindegy kivel vagyok?"
2013. jan. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszik anyukádnak a barátodban?
2013. jan. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem anyukád jót akar neked, csak Te még nem látsz a rózsaszín ködtől tisztán.
2013. jan. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy "ilyen okos lánynak, hogy lehet ilyen segghülye barátja" vagy ilyen "aranyos, törékeny, naív lánynak hogy lehet ilyen bűnöző barátja" az teljesen jogos... De még azt is megértem, hogy "hogy lehet ilyen gazdag szülők lányának iylen szegény szülők gyereke a barátja" de hogy "szép"? Kinek szép? Mi köze van annak ahhoz hogy a lány szép, hogy valaki más meg jelentéktelen? Ki a jelentés? Lehet helyes egy kőműves segéd is, meg lehet jelentéktelen egy cégvezető is.
2013. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!