Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom lelkileg teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lelkileg teljesen kikészít, hogyan értessem meg vele végre, hogy nekem ez fáj?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok a barátom 25 éves,8 hónapja vagyunk együtt. Úgy érzem,néha nagyon elhagyagol...és lelkileg nagyon sokat bánt...mondjuk nem nagy dolgokkal,hanem sok aprósággal,de ezek persze összegyűlnek és egyszerre kijönnek.Azt mondja nem akarja,de ha valaki nem akar valamit akkor nem teszi meg szerintem. Én mindig megbocsájtok neki,de amikor én csinálok valami butaságot azt ő hetekig emlegeti és alig akar megbocsájtani. Próbáltam már vele beszélni erről de,mintha a falnak beszélnék. Olyan lenézően viselkedik néha velem,szerintem a korom miatt...Régen a tenyerén hordozott,megtett értem mindent most meg csak fájdalmat okoz. Szeretném azt hinni,hogy minden megváltozik. Nagyon szeretem szeretném rendbe hozni,de már a szakítás gondolata is felmerült bennem. Próbáljak vele még egyszer beszélni,hátha megérti,vagy felejtsem el? Ti mit tanácsoltok? Nagyon szükségem lenne,most erre segítsetek légyszíves. Köszönöm mindenkinek aki válaszol. :)
2013. jan. 12. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, még fiatal vagy ahhoz, hogy leragadj egy bunkó mellett.
2013. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű, hogy nincs értelme a folytatásnak. Amúgy mikkel bánt meg?
2013. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad ott leragadni. Nem ezt érdemled. Szerintem ez nem kérdés. Ne akard megváltoztatni, ő ilyen. Egyszerűen csak keress valakit aki igazán szeret. Ez már elég durva kihasználása a másik félnek. Te szeretnéd őt szeretni, gondolom az ágyban is odadó vagy ő meg sz*rik rád. Szóval tipikus elkényemesedett hülyegyerek aki azt hiszi hogy megvan a csaj aztán most már bármit megengedhet magának, úgysem fogod otthagyni.

Ez nem jó. Ha nem harcol, akkor hagyd a fenébe.

Ezt fiú létemre mondom.

2013. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szinte sosem ír sosem keres...Majdnem nekem kell könyörögnöm neki,hogy végre szakítson már rám is 1 kis időt. Persze,amikor mondom neki,hogy ezek rosszul esnek,mindig megpróbálja kimagyarázni magát. Mostanában már azt sem mondja,hogy szeret. :( Annyira szomorú vagyok. :(
2013. jan. 12. 18:03
 5/10 A kérdező kommentje:
De igazából nem is ez bánt,hanem ,hogy ezek után képes vagyok megbocsájtani neki és elhiszem,hogy minden jobb lesz. 1 ideig tényleg jó,aztán jön megint a sok rossz.
2013. jan. 12. 18:05
 6/10 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok még válaszokat. Akik már írtak azoknak köszönöm. :)
2013. jan. 12. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok a negatívum ebben a kapcsolatban, ennek nem arról kellene szólnia, hogy szenvedsz, meg tönkremész lelkileg. Vannak gyenge nők, akik ezt hagyják, de te ne legyél olyan, ejtsd pofára.
2013. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell pofára ejteni, csak egszerűen szakítsd meg vele a kapcsolatot. Lehet, hogy majd hirtelen elkezd pitizni meg jópofizni de állj a sarkadra. Te is ember vagy.


Ne hidd el a nyálas dumáját, hiszen láthatod a gyakorlatban hogy megy a dolog. Egyértelmű miért tart. Lehet hogy már réges rég van valaki más is a láthatáron. El kell tudnod felejteni őt.

2013. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lifeishard ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Van egy olyan jelenség, amit úgy hívnak, kognitív disszonancia. Kb. annyit jelent, hogy az agyunk nem szereti a diszharmóniát, azt szereti, ha azt tesszük, amit gondolunk. Ha tehát Te vele vagy, az neked nem jó, diszharmóniát kelt benned, amit az agyad úgy "old fel", hogy megmagyarázza a dolgot: azért vagy vele, mert régen nem ilyen volt, meg hogy meg fog változni.

Szerintem nem fog.

2013. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
uccsó én is ismerem ezt a jelenséget
2013. dec. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!