Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barát zónás lány! Mi a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát zónás lány! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nagyon jóban vagyunk. Sok mindenben meg van a közös hang. Nagyon szigorú vallásos nevelésben részesült. Csak azért írom le, mert szeretnék minél teljesebb képet adni a helyzetről és az az igazság, hogy egy kicsit próbálom magam hitegetni, hogy ez is egy tényező. Nekem nem nagyon szoktak ellentétes nemű barátaim lenni, ezért ez az egész furcsa volt a számomra és nem tudtam sosem eldönteni, hogy ami köztünk van az barátság vagy valami más és mivel kételyeim voltak és sajnos nem vagyok jó a játékokban ezért, kerek perec megkérdeztem tőle a dolgot. Konkrétabban azt, hogy akkor most mi van köztünk. Gondolom ezek alapján már kikövetkeztethető, hogy számomra nem közömbös. A válasza megtévesztő és kissé bántó volt számomra. Azt mondta nekem, hogy úgy tudja, hogy barátok vagyunk, de hogyha én szeretnék valami többet akkor szóljak és, hogy majd meglátjuk. A vége az lett, hogy minden maradt a régiben, de ezt számomra nem túl egyszerű kezelni, ugyanakkor nem is akarom elveszíteni őt, még akkor sem, ha csak barátok vagyunk, mert tényleg nagyon jól egyezünk. Abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy mit jelent a válasza és, hogy szerintetek, hogy kéne kezelnem a helyzetet???

2013. jan. 15. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem barátzóna! Barátzóna az, mikor esélyt sem adnak a másiknak, de megtartani azért meg akarják szemetesnek.
2013. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jézus :) ***** válasza:
100%

Parancsra nem lehet szerelmesnek lenni. Adj neki időt. Ha ajtóstól rontasz a házba, nem biztos , hogy jószemmel fognak rád nézni a bentlakók.

Lehet kialakul valami több is, lehet megmarad egy gyönyörű barátság.

2013. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na most mar csak azt nem ertem, mi volt ebben banto a szamodra? Ha nem kozombos szamodra, akkor inkabb orulj neki, hogy te sem vagy kozombos a szamara.
2013. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt valaszt adott.
2013. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mulya egy kicsit a srác.Adj Neki időt,és bátorítsd!Viszont ne légy nyomulós,erőszakos,és ne siettess semmit!
2013. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem fogok ajtóstul a házba rontani. Rosszul tettem, hogy megkérdeztem őt??
2013. jan. 15. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, teljesen jol tetted. Es biztos lehetsz benne, hogy ettol tutira elkezdett motoszkalni a dolog a fejeben.
2013. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon szigorú vallásos neveltetésben részesültem.


1.) Ha te nem vagy vallásos, van esélye, hogy nem is akar veled járni. Jóban voltam több lánnyal is, ők azt hitték, h lesz valami, pedig kizárt volt.


2.) Ha egy férfi szeret téged, és nem képes lépni, akkor nem barátnő való neki, hanem csattogós lepke. De ha mindenképp végére akarsz járni, akkor tedd fel neki ezt a kérdés. Ha nem akar többet, akkor szerintem ne kínozd magad.


Írj privit, ha gondolod, kicsit jobban értem a vallásos fiúkat, mint az átlag. (Sokat segítene, ha leírnád a vallását. 24/F)

2013. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!